Home Credit a.s.

0 pozic Sledovat
Home Credit a.s. logo
Home Credit a.s.
Věříme, že peníze investované ve správný čas na správnou věc dokážou zlepšit každý lidský příběh. Proto půjčujeme lidem peníze a pomáháme jim při nakupování a splácení. Poskytujeme jednoduché a flexibilní úvěry všude, kde je naši zákazníci potřebují.

Kdo jsme

Jsme Home Credit - jeden z největších poskytovatelů spotřebitelských financí na světě. Vznikli jsme v roce 1997 jako malá firmička v Hustopečích u Brna a dnes, po 25 letech fungování, působíme v devíti zemích na dvou kontinentech. V České republice sídlíme v Brně – městě plném zajímavých startupů, dynamických IT firem, studentů, barů a zábavy. Otisk globálního byznysu přenášíme i do domácího prostředí. 

Co děláme

Půjčujeme lidem peníze a pomáháme jim při nakupování a splácení. Podporujeme je tak v jejich rozvoji a děláme úvěry a nakupování lidskými. Zajímají nás životní příběhy a potřeby lidí. Často o nich se zákazníky mluvíme a hodně se ptáme. Nejsme skleník ani akvárium, ale kreativní laboratoř plná lidí, co využívají své osobní životní zkušenosti a zdravý rozum. 

Koho hledáme

Rádi mezi nás přivítáme šikovné lidi, kteří se chtějí učit nové věci, sdílet své zkušenosti a umí přemýšlet mimo zavedené škatulky. Součástí naší firemní DNA je přesvědčení, že věci, které je možné si představit, je možné i realizovat. Díky síle a možnostem korporace můžeme pracovat na velkých projektech, zároveň si ale udržujeme dynamiku a atmosféru s nádechem startupové kultury. Práce nás baví. A potřebujeme, aby nás bylo víc. 

Obor firmy

Bankovnictví a finanční služby, E-commerce, Marketing

Firemní benefity

CSR - společensky odpovědná firma Cyklisté vítáni Čas na inovace Dovolená navíc Homeoffice Notebook Odměny za odpracovaná léta Pružná pracovní doba Přátelské prostředí Příspěvek na penzijní spoření Relaxační zóna Stabilní firma Stravenky Teambuilding Telefon Vzdělávací kurzy

U nás se domluvíte jazyky

čeština Profesionální
slovenština Profesionální

Náš tým

Novinky od Home Credit a.s.

Nelisa: Právě jsme přidali novou nabídku Java Developer 💻 - pojď s námi inovovat webové služby.

Nelisa: Právě jsme přidali novou nabídku Monitoring specialista 💻 - máš znalost ELK stacku a ochotu se v tom dál rozvíjet? Pojď k nám!🙌.

Nelisa: Právě jsme přidali novou nabídku Oblastní obchodní reprezentant v Praze - zkušenosti nepotřebujete, stačí maturita👍Máme 30 dní dovolené!.

Nelisa: Právě jsme přidali novou nabídku Obchodní specialista pro Klatovy 🚀 nastartujte svoji kariéru! Zkušenosti nepotřebujete, stačí maturita👍Máme 30 dní dovolené!.

Nelisa: Právě jsme přidali novou nabídku Obchodní specialista do Kolína 🚀 nastartujte svoji kariéru! Zkušenosti nepotřebujete, stačí maturita👍Máme 30 dní dovolené!.