HP Tronic

0 pozic Sledovat
HP Tronic logo
HP Tronic
HP TRONIC je českou společností s třicetiletou tradicí s významnou pozicí na trhu spotřební elektroniky a domácích spotřebičů v České republice a na Slovensku. Do našeho portfolia patří značky DATART a Eta. Působíme také v oblasti cestovního ruchu a gastronomie, provozujeme Resort Valachy ve Velkých Karlovicích a Bistrotéku Valachy ve Zlíně. Aktuálně u nás pracuje více jak 3000 zaměstnanců.

„Firma o lidech a pro lidi“

Chcete pracovat v české firmě s dlouholetou tradicí?

Kromě stabilního zázemí nabízíme mnoho zajímavých benefitů od lékařské péče, přes životní pojištění, zvýhodněné ceny elektroniky a pobytů na našich hotelech až po slevy na energie.


70257e10549b0ef037acea200cd2f8a0.jpg


Obor firmy

E-commerce, E-shop, Gastronomie a pohostinství, Prodej a obchod

Velikost firmy

více než 1000 zaměstnanců

Firemní benefity

CSR - společensky odpovědná firma Dovolená navíc Finanční bonusy Homeoffice Kariérní růst Občerstvení na pracovišti Parkoviště Přátelské prostředí Příspěvek na penzijní spoření Příspěvky na kulturu Sick days Skvělý tým profesionálů Stabilní firma Stravenky Teambuilding

Náš tým

Jak to u nás vypadá

Novinky od HP Tronic

Nelisa: Právě jsme přidali novou nabídku 💳 Produktový/á specialista/tka pro finanční technologie – navrhujte možnosti financování pro zákazníky Datart a Eta. Nově vzniklá pozice - mějte prostor pro Vaše nápady a inovace a nastavte si fungování podle sebe 🙌💡.