HRO TECHNOLOGY a.s.

0 pozic Sledovat
HRO TECHNOLOGY a.s. logo
HRO TECHNOLOGY a.s.
Společnost HRO TECHNOLOGY a.s. působí na českém i zahraničním trhu. Našim zákazníkům nabízíme komplexní služby od spolupráce na projektu a vývoji nového dílu, přes jeho návrh, konstrukci a výrobu až po údržbu nástrojů. Vyrábíme postupové střižné a ohýbací nástroje a formy pro vstřikování plastů, které slouží k výrobě technických dílů pro automobilový a elektrotechnický průmysl.

Jsme dynamická firma s mnohaletou tradicí na trhu a s týmem plným profíků ve svém oboru. Každý den zažíváme přátelskou atmosféru, která dělá z práce místo, kde nás to prostě baví.

Vyrábíme přesné a precizní nástroje – střižné, ohýbací, kombinované a modulové. Dále v našem portfoliu naleznete formy pro vstřikování plastů, montážní i jednoúčelové přípravky a díly střižných nástrojů či forem. V neposlední řadě pak navrhujeme také jednoúčelové automatické a manuální montážní stanice.

Kromě toho poskytujeme komplexní servis i profesionální údržbu – zejména střižných a ohýbacích nástrojů a forem pro vstřikování plastů – díky čemuž jsme našim klientům dlouhodobým partnerem.

Naše mise a strategie

  • Jsme dynamicky se rozvíjející firma. Naším posláním je profesionálně, flexibilně a komplexně projektovat, vyrábět, montovat a servisovat automatizované výrobní linky, vstřikovací a lisovací nástroje.
  • Kvalitu vnímáme jako součást výroby.
  • Služby, které poskytujeme, zajišťují kvalifikovaní a kompetentní profesionálové.
  • Disponujeme kvalitním know-how v našem oboru, které budeme i nadále rozvíjet a rozšiřovat o další služby na základě potřeb zákazník.
  • Budeme vyvíjet značné úsilí v rozšíření portfolia zákazníků na českém i zahraničním trhu.
  • V oblasti lidských zdrojů se zaměříme na výběr kvalitního lidského kapitálu, který budeme dále systematicky motivovat, vzdělávat a rozvíjet.
  • Kvalitu a bezpečnost práce chceme i nadále vnímat jako nezbytnou součást výroby.

Obor firmy

Auto - moto, Výroba a průmysl

Velikost firmy

51 - 300 zaměstnanců

Firemní benefity

Dovolená navíc Firemní kantýna Parkoviště Pružná pracovní doba Přátelské prostředí Příspěvek na penzijní spoření Skvělý tým profesionálů Stabilní firma

Jak to u nás vypadá

Novinky od HRO TECHNOLOGY a.s.

Nelisa: Právě jsme přidali novou nabídku ⚙️ Konstruktér mechaniky ve Zdicích - 5 týdnů dovolené, rodinný tým, fajn vedoucí & další rozvoj.