HS Technology Inc., odštěpný závod

0 pozic Sledovat
HS Technology Inc., odštěpný závod logo
HS Technology Inc., odštěpný závod
Baví nás kybernetická bezpečnost a nové technologie. Náš software a analýzy pohání HoldSecurity LLC. https://holdsecurity.com

Jsme technologickou společností vyvíjející softwarová řešení pro oblast informační bezpečnosti. Naši analytici pak vyšetřují bezpečnostní incidenty a penetrační testeři dělají všechno proto, aby k nim nedocházelo.

K internetu dnes nejsou připojeni jen nadšenci a vědci, ale každá firma. Internet věcí je tady a k síti jsou připojena zařízení, u kterých by nás to před 10 lety nenapadlo. Nákupy a platby přes internet jsou dnes běžnou součástí života. Email je dopisem 21. století.

S tím roste i množství bezpečnostních hrozeb, se kterými se snažíme firmám pomoci.

Proč pracovat právě pro nás? Máme samozřejmě benefity, jako například stravenkový paušál nebo 5 týdnů dovolené a možnost pracovat z domova. Pracujeme v zajímavém prostředí kybernetického zločinu. Používáme moderní a nové technologie. Hlavním benefitem je však neformální atmosféra. Chceme se do práce těšit, ne se z práce děsit. Navíc máme dobré kafe :-)

Obor firmy

IT Bezpečnost

Velikost firmy

1 - 50 zaměstnanců

Firemní benefity

Cyklisté vítáni Čas na inovace Čas na vlastní projekt Finanční bonusy Homeoffice Notebook Občerstvení na pracovišti Parkoviště Přátelské prostředí Teambuilding Telefon Vzdělávací kurzy

U nás se domluvíte jazyky

angličtina Profesionální
čeština Profesionální

Náš tým

Jak to u nás vypadá

Novinky od HS Technology Inc., odštěpný závod

Nelisa: Právě jsme přidali novou nabídku Hledáme zkušeného IT specialistu pro správu sítí a serverů - staňte se součástí plzeňského cyber security týmu 🔒 Možnost cestování do USA, rodinný tým, neformální prostředí a mnoho dalšího!.