HYDROPRODUCT s.r.o.

0 pozic Sledovat
HYDROPRODUCT s.r.o. logo
HYDROPRODUCT s.r.o.
Firma Hydroproduct s. r. o. vyrábí spektrum produktů v oblasti strojírenského průmyslu. Zabýváme se řešeními na míru od konstrukčního návrhu až po realizaci dle požadavků zákazníka.

Naše firma vznikla již v roce 1995 a od té doby neustále rosteme. Naším výrobním programem je široké portfolio výrobků z oblasti strojírenského průmyslu. Zabýváme se hlavně výrobou a dodávkami hydraulických a klimatizačních hadicových vedení, dodávkami hlukových a tepelných izolací, výrobou a servisem kompletních hydraulických systémů, zakázkovou a sériovou výrobou strojních dílců a zařízení. Snažíme se pružně reagovat na požadavky našich zákazníků, s čímž ruku v ruce souvisí investice do výrobních technologií. Jsme stabilní firmou o střední velikosti, kde se všichni známe a snažíme se neustále posouvat naši práci kupředu.

Obor firmy

Strojírenství

Firemní benefity

Dovolená navíc Finanční bonusy Homeoffice Multisport karta Občerstvení na pracovišti Přátelské prostředí Příspěvek na penzijní spoření Příspěvky na děti Stabilní firma Stravenky

Novinky od HYDROPRODUCT s.r.o.

Nelisa: Právě jsme přidali novou nabídku ⚙Technolog, programování CNC 💡 – nová pozice – jak si to nastavíš, tak to bude fungovat – šance i pro šikovné absolventy 📢.

Nelisa: Právě jsme přidali novou nabídku Konstruktér - hydraulické válce a systémy. Příležitost i pro absolventy 🎓.