hyponamíru

0 pozic Sledovat
hyponamíru logo
hyponamíru
V hypo na míru už 8 let bojujeme za lepší hypotéky 🤺 Propojujeme náš tým profesionálů s technologickými nástroji, které inhouse vyvíjíme a díky nim sjednocujeme hypoteční trh. Našim klientům tak přinášíme dlouhodobě nejvýhodnější podmínky hypoték na trhu.

Co je naším hnacím motorem? Tisíce spokojených klientů, kteří díky nám nemusí do banky. Vyřeší s námi vše online – třeba z gauče a jejich cesta k vysněnému bydlení je o mnoho snazší 💪

Kdo nás lépe představí než Mira – zakladatel projektu a náš CEO?👇

Co je pro nás důležité a proč jsme hrdí na náš tým? Najdeš u nás

👥 Týmovost, “ta by se u nás dala krájet”, jak by řekla naše obchodní ředitelka Verča. Jsme profesionálové, máme ambiciózní cíle, ale nezapomínáme na to, že naše úspěchy jsou společné.

💚 Mladý a stabilní kolektiv kolegů, ale taky parta kamarádů – to jsme my. Ceníme si toho, že nás opravdu baví trávit společný čas v kanceláři, kde si to umíme udělat pěkné a stejně tak spolu rádi vyrazíme oslavit nejen společné pracovní, ale i osobní úspěchy.

🧠 Kreativní myšlení stálo nejen u zrodu myšlenky našeho fin-tech startupu, je taky nedílnou součástí našeho každodenního života. Bude se ti hodit na každé pozici. Pomáhá nám dívat se na problematiku z nových úhlů, hledat inovace, nové cesty a zvládat všechny výzvy, které náš dynamický trh přináší.

💪 Chuť zlepšovat sebe i své okolí je v naší DNA. Svět kolem nás se posouvá neskutečnou rychlostí, nás ale baví mít vždy náskok.

🎯 Společný cíl, který nás propojuje napříč všemi odděleními. Jsme jednička na trhu a naše poslání je našim klientům opravdu zjednodušovat život tak, jak bychom to dělali i pro sebe.


Budeme rádi, když nám budeš držet palce a ještě radši, když se k nám budeš chtít přidat 🤗

V tom případě se nám ozvi, rádi tě pozveme na kafe k nám do kanceláře, nebo se potkáme online. 

Obor firmy

Bankovnictví a finanční služby, FinTech, Prodej a obchod, Služby, Technologie, Vývoj vlastních produktů, Zákaznický servis

Velikost firmy

1 - 50 zaměstnanců

Firemní benefity

Čas na inovace Dovolená navíc Homeoffice Kariérní růst Multisport karta Občerstvení na pracovišti Originální kanceláře Pet-friendly office Pružná pracovní doba Přátelské prostředí Sick days Skvělý tým profesionálů Teambuilding Work life balance

U nás se domluvíte jazyky

čeština Rodilý mluvčí

Náš tým

Jak to u nás vypadá

Novinky od hyponamíru

Nelisa: Právě jsme přidali novou nabídku 🚀 Hledáme manažera pro náš hypoteční obchodní tým s výdělkem až 80 000 Kč.

Nelisa: Právě jsme přidali novou nabídku 🚀 Pojď s námi bojovat za lepší hypotéky | odměna 40 000 až 80 000 Kč | 100 % online | nové kanceláře v centru Brna 🏠.

Nelisa: Právě jsme přidali novou nabídku 🚀 Obchodní zástupce | odměna 40 000 až 80 000 Kč | 100 % online | nové kanceláře v centru Brna 🏠.

Nelisa: Právě jsme přidali novou nabídku 🚀 Pojď s námi bojovat za lepší hypotéky | Fix a k tomu variabilní odměna bez limitu | 100 % online | nové kanceláře v centru Brna 🏠.