ICE Industrial Services a.s.

0 pozic Sledovat
ICE Industrial Services a.s. logo
ICE Industrial Services a.s.
V roce 2012 se rozhodli 4 lidé, že založí firmu na průmyslovou automatizaci. Firmu, která bude fungovat na jiných principech, než je hierarchické řízení shora dolů. Firmu, která bude rychlá, flexibilní, profesionální a bude postavená na hodnotách. Dnes je ICE Industrial Services jednou z nejrychleji rostoucích společností v oblasti automatizace a robotizace. Můžeme však říct, že je stále na začátku své cesty. Cílem ICE je totiž být největším a nejlepším automatizačním týmem v Evropě.

Vytváříme moderní, profesionální a úspěšnou společnost, kterou mají zaměstnanci a zákazníci rádi.

Naším posláním je být skvělým místem pro práci s nadšenými zaměstnanci, které baví vyvíjet, vyrábět a přivádět k životu technologicky špičkové stroje a zařízení zjednodušující život našim zákazníkům a zajišťující jejich lepší a bezpečnější budoucnost.

Mít kolem sebe „jen“ dobré lidi je pro nás tou nejcennější hodnotou. Je jedno, v jakém týmu budeš, je jedno, jakou budeš dělat práci, vždy budeš mít kolem sebe dobré lidi. Kdysi jsme upřednostňovali expertízu nad osobními kvalitami. Dnes hledáme lidi, kteří jsou nám hodnotově blízko, a raději si na ně počkáme. Dobří lidé mají dobré vztahy, odvádějí dobrou práci a chtějí pracovat v dobré firmě. Dobrým lidem nevadí mít hodně práce. Odvedou ji vždy dobře a s kvalitním výsledkem. Jsme přesvědčeni, že právě dobrých lidí je třeba si vážit a stavět na nich budoucnost.

Poslání společnosti ICE je být “People Oriented Business” nikoliv “Profit Oriented”. Protože:

  • Mít sladěný tým je pro nás vždycky víc než procesy
  • 2025 uchazečů poslalo v roce 2020 svou žádost o zaměstnání
  • V roce 2020 nastoupilo do ICE 40 nových posil našeho Dream Teamu

Toto jsou, podle nás, ty správné údaje vystihující odpověď na otázku, jak se nám daří.

Obor firmy

Zakázkový vývoj

Velikost firmy

51 - 300 zaměstnanců