ICZ, a.s.

0 pozic Sledovat
ICZ, a.s. logo
ICZ, a.s.
Skupina ICZ se zabývá návrhem, vývojem a realizací IT řešení a služeb. Dodávkově pokrývá oblasti aplikačního softwaru, bezpečnosti a infrastruktury, zejména pro odvětví veřejné správy, zdravotnictví, obrany, dopravy, financí, výroby, logistiky a bankovnictví.
  • Stabilita

Značka ICZ má své pevné místo na trhu již od roku 1997, tedy přes dvacet let. A záběr Skupiny, jež má tuto značku ve štítu, neustále dále roste. Každý další úspěšně uzavřený rok tak potvrzuje, že základy, na nichž je koncern ICZ vybudován, jsou skutečně spolehlivé a stabilní. Vizi, jež stála na samém počátku a dala před lety vzniknout dnešnímu synergickému seskupení firem, již dávno prověřil čas a doložil její správnost.

  • Inovace

V mnoha oborech informačních systémů značka ICZ byla či stále je průkopníkem, tedy tím, kdo přichází s novými myšlenkami a razí jim cestu na trh. Týká se to např. oblasti sdílení obrazových informací ve zdravotnictví – řešení ePACS, některých softwarových řešení pro logistiku nebo – a to dokonce možná především – určitých unikátních postupů při zpracování rozsáhlých procesních celorepublikových resortních registrů.

  • Zkušenost

V řadách ICZ nalezneme vedle sebe jak špičkové experty ze světa informačních technologií – analytiky, programátory, implementátory, tak i odborníky s hlubokými znalostmi přímo z praxe rozmanitých zákaznických prostředí. A právě díky této vzájemné symbióze dlouholetých zkušeností z obou oblastí, podpořené navíc stálou zpětnou vazbou z konkrétních živých projektů, mají řešení ICZ svou známou všestrannou využitelnost.

Co je dobré o nás v ICZ a.s.  ještě vědět? 

V rámci Skupiny ICZ se pořádají interní kurzy, ve kterých navzájem sdílíme naše know-how. Zakládáme si na principu „samoučící se firmy“ a jako interní lektor se může zapojit každý zaměstnanec, který chce předat konkrétní poznatky či vědomosti z oblasti hard-skills nebo soft-skills ostatním kolegům. Zároveň samozřejmě nabízíme prostor pro vzdělávání a rozvoj ve spolupráci s externími vzdělávacími společnostmi, ať už formou účasti na otevřených kurzech nebo tréninkem tzv. na míru konkrétnímu týmu nebo skupině zaměstnanců. Naše kolegy též aktivně a cíleně podporujeme v získávání mezinárodních certifikací, např. v oblasti projektového řízení (IPMA či PMI)


Náš tým

homepage.emailSubscribe.title

homepage.emailSubscribe.description

homepage.emailSubscribe.footer

Jak to u nás vypadá

Novinky od ICZ, a.s.

Nelisa: Právě jsme přidali novou nabídku Projektový manažer.

Nelisa: Právě jsme přidali novou nabídku .NET C# vývojář webové aplikace.

Nelisa: Právě jsme přidali novou nabídku Back-end vývojář JAVA.