INDITEX Česká republika, s.r.o.

0 pozic Sledovat
INDITEX Česká republika, s.r.o. logo
INDITEX Česká republika, s.r.o.
Naši lidé jsou vášniví, zvídaví, všestranní, motivovaní, dynamičtí a přispívají něčím novým. Dělají vše s chutí, jsou kreativní, nezastavitelní, nápadití, proaktivní. Každý člověk z více než 144 000 lidí, kteří tvoří Inditex, je pro úspěch společnosti důležitý. Neustále rosteme a rozvíjíme se, od našeho vzniku interní propagace našich týmů byla a je klíčem k tomu, abychom mohli i nadále růst společně.

Naším cílem je, aby každý člověk rozvíjel svůj maximální potenciál jako součást různorodého, kreativního a inovačního týmu.#tymovaprace

V Inditexu věříme v sílu lidí. Každý člověk je jedinečný a každý z nás se má co učit a nás co naučit. Rosteme společně.


#zvidavost

Jsme zvídaví a nekonformní. Naším pohonem je neustálé hledání různých způsobů, jak věci dělat, jak být efektivnější, jak se zlepšovat.


#rozmanitost

Naše týmy tvoří lidé s nejrůznějšími profily, nejrůznějších kultur, původu a s nejrůznějšími zkušenostmi a jsme hrdi na to, že můžeme podporovat pracovní prostředí, ve kterém mohou dávat to nejlepší a jsou akceptováni takoví, jací jsou.


#udrzitelnost

Snažíme se, aby efekty, které vytváříme, byly pozitivní pro všechny. Myslíme a jednáme udržitelným a transparentním způsobem, vždy pracujeme s cílem vytvořit atraktivní, etickou a kvalitní módu.


#kreativita

Naší vášní je vytvářet módu, naší motivací je, aby byli naši zákazníci šťastni a představivosti našich týmů neklademe meze, abychom vždy šli s módou.


#pokora

Domníváme se, že vždy existuje možnost se zlepšovat. Věříme ve schopnost a instinkt našich týmů, až sem jsme se dostali díky lidem, kteří nám řekli, kde je možné se zlepšit. Obnovujeme se a pokračujeme.

Obor firmy

Prodej a obchod

Velikost firmy

301 - 1000 zaměstnanců

Firemní benefity

13. plat Kariérní růst Multisport karta Podporujeme diverzitu Pružná pracovní doba Přátelské prostředí Stabilní firma Stravenky Teambuilding

Novinky od INDITEX Česká republika, s.r.o.

Nelisa: Právě jsme přidali novou nabídku Zara Praha - Prodejní asistent, částečný i plný úvazek.