ING Česká republika

2 pozice Sledovat
ING Česká republika logo
ING Česká republika
Banka ING si zakládá na odpovědném přístup ke klientům, zaměstnancům, společnosti i životnímu prostředí. Jako banka působící na českém trhu usilujeme o zvyšování finanční gramotnosti v České republice. Jsme odpovědný zaměstnavatel, který podporuje své zaměstnance v profesním i osobním rozvoji a klade důraz na diverzitu a work-life balance. Základem našeho podnikání je důraz na udržitelnost, ve které podporujeme i naše klienty.

Férové podnikání 👊

Zakládáme si na tom, že podmínky produktů ING jsou vždy srozumitelné a transparentní. Jsme féroví v komunikaci a vždy se chováme eticky. Nic neskrýváme, nic nepřikrášlujeme. Naše přísná pravidla dodržování předpisů chrání nás, naše zákazníky i celý trh.

Udržitelnost 🔁

Od roku 2007 jsme 100% klimaticky neutrální. Věříme, že udržitelnost jakéhokoli odvětví je pro budoucí generace zásadní. Společně s našimi klienty kultivujeme podnikatelské prostředí a motivujeme je k odpovědnému podnikání. Proto nabízíme “zelené“ finanční nástroje a pořádáme odborné konference zaměřené na udržitelné financování.

Firemní kultura ❤️

Podporujeme úctu k lidem, rovné příležitosti a rozmanitost. Proto jsme se také připojili k Chartě diverzity. Otevřená komunikace a přátelská atmosféra jsou pro nás důležité. Kulturu otevřených dveří jsme posunuli na kulturu žádných dveří. Uvolnili jsme dress code a jsme otevřeni různým formám flexibilní pracovní doby.

Komunita 👩‍👧‍👦

V roce 2005 jsme založili ING Bank Fond Nadace Terezy Maxové dětem. Pomáháme dětem v pěstounské péči nebo v dětských domovech prostřednictvím grantů na jejich vzdělávání a rozvoj talentů. Dobrovolnické aktivity ING se také silně zaměřují na zvyšování finanční gramotnosti v České republice.


e020c3d18fd7a0e14aada0ae8e9da5c5.jpg

Obor firmy

Bankovnictví a finanční služby

Velikost firmy

51 - 300 zaměstnanců

Firemní benefity

CSR - společensky odpovědná firma Homeoffice Kariérní růst Notebook Podporujeme diverzitu Pružná pracovní doba Přátelské prostředí Skvělý tým profesionálů Stabilní firma Vzdělávací kurzy Work life balance Zahrada
U nás se domluvíte jazyky
angličtina
úroveň jazyka úroveň jazyka úroveň jazyka úroveň jazyka

Buďte v obraze!

Nejžhavější novinky z pracovního trhu, nabídky práce a příležitosti k rozvoji kariéry.

Odesláním souhlasíte s podmínkami užití.

Novinky od ING Česká republika

Nelisa: Právě jsme přidali novou nabídku Analytik řízení tržních rizik pro ING 🎯.

Nelisa: Právě jsme přidali novou nabídku Lending Specialist (Associate level) - 30 hod. týdně 🚀.