ING Česká republika

0 pozic Sledovat
ING Česká republika logo
ING Česká republika
Banka ING si zakládá na odpovědném přístup ke klientům, zaměstnancům, společnosti i životnímu prostředí. Jako banka působící na českém trhu usilujeme o zvyšování finanční gramotnosti v České republice. Jsme odpovědný zaměstnavatel, který podporuje své zaměstnance v profesním i osobním rozvoji a klade důraz na diverzitu a work-life balance. Základem našeho podnikání je důraz na udržitelnost, ve které podporujeme i naše klienty.

Férové podnikání 👊

Zakládáme si na tom, že podmínky produktů ING jsou vždy srozumitelné a transparentní. Jsme féroví v komunikaci a vždy se chováme eticky. Nic neskrýváme, nic nepřikrášlujeme. Naše přísná pravidla dodržování předpisů chrání nás, naše zákazníky i celý trh.

Udržitelnost 🔁

Od roku 2007 jsme 100% klimaticky neutrální. Věříme, že udržitelnost jakéhokoli odvětví je pro budoucí generace zásadní. Společně s našimi klienty kultivujeme podnikatelské prostředí a motivujeme je k odpovědnému podnikání. Proto nabízíme “zelené“ finanční nástroje a pořádáme odborné konference zaměřené na udržitelné financování.

2582021f0b3f09a7e745188e25b3ded1.jpg

Firemní kultura ❤️

Podporujeme úctu k lidem, rovné příležitosti a rozmanitost. Proto jsme se také připojili k Chartě diverzity. Otevřená komunikace a přátelská atmosféra jsou pro nás důležité. Kulturu otevřených dveří jsme posunuli na kulturu žádných dveří. Uvolnili jsme dress code a jsme otevřeni různým formám flexibilní pracovní doby.

d7a71d68d1a4371e4588089ad8b323f6.jpg

Komunita 👩‍👧‍👦

V roce 2005 jsme založili ING Bank Fond Nadace Terezy Maxové dětem. Pomáháme dětem v pěstounské péči nebo v dětských domovech prostřednictvím grantů na jejich vzdělávání a rozvoj talentů. Dobrovolnické aktivity ING se také silně zaměřují na zvyšování finanční gramotnosti v České republice.

d1fd1528fbbaed0debc128dbb45f729c.jpg

Changemakers, Do your thing 💡

Náš svět se neustále mění. I když společnosti čelí nejrůznějším výzvám, věříme, že vždy existuje cesta vpřed. Proto podporujeme tvůrce změn - lidi a společnosti usilující o udržitelné změny ve svém podnikání nebo odvětví. Díky inovativním produktům a dobrým nápadům se můžete soustředit na to podstatné: co vás a vaše podnikání skutečně posune vpřed.

62a70e6007044c1e5c6870206e3627d6.pngObor firmy

Bankovnictví a finanční služby

Velikost firmy

51 - 300 zaměstnanců

Firemní benefity

CSR - společensky odpovědná firma Homeoffice Kariérní růst Notebook Podporujeme diverzitu Pružná pracovní doba Přátelské prostředí Skvělý tým profesionálů Stabilní firma Vzdělávací kurzy Work life balance Zahrada

U nás se domluvíte jazyky

angličtina Komunikativní

Jak to u nás vypadá

Novinky od ING Česká republika

Nelisa: Právě jsme přidali novou nabídku Mluvíš jazykem SQL? Pak vítej v našem datovém týmu! Až 90 000 Kč, měsíc volna a mnoho dalších benefitů 🏠💻⚕️🍽️.

Nelisa: Právě jsme přidali novou nabídku Lending Specialist (Associate level) - 30 hod. týdně 🚀.