Friesovy boudy

0 pozic Sledovat
Friesovy boudy logo
Friesovy boudy
Dva hotely s celkovou kapacitou cca 120 míst, dvěmi restauracemi, wellnessem, pivovarem, lyžařským vlekem, konferenční místností a dětským koutkem.

Dva hotely, ze kterých nahlédnete oknem do Krkonoš.

Najdete zde vše, co si jen pod slovy “aktivní dovolená”, ve výšce 1200 m. n.m., dokážete představit. Výbornou gastronomii s fantastickými výhledy do údolí i svahů. Dětské herny a hřiště najdete uvnitř i venku na čerstvém vzduchu, wellness zónu s bazénem, vířivkou, sněhovou lázní, vlastní lyžařský vlek o délce 800m s úžasnými výhledy a samozřejmě moderní pohodlné pokoje. Z pramene, hned za hotelem, vaříme naše oceňované pivo Fries, které získalo ocenění Krkonošský regionální produkt. Friesovy boudy a Penzion Andula, to jsou ideální výchozí místa k toulkám po Krkonoších. Na Sněžku je to kousek, který zvládnete hravě i s kočárkem!

Obor firmy

Cestovní ruch a ubytování

Velikost firmy

1 - 50 zaměstnanců

Jaké používáme technologie

Firemní benefity

Cyklisté vítáni Občerstvení na pracovišti Parkoviště Přátelské prostředí Příspěvěk na bydlení Příspěvek na dopravu Příspěvek na dovolenou

U nás se domluvíte jazyky

angličtina Komunikativní

Náš tým

Jak to u nás vypadá

Novinky od Friesovy boudy

Nelisa: Právě jsme přidali novou nabídku Kuchař - tradiční řemeslo s krkonošskými surovinami (týden práce / týden volna + ubytování + strava zajištěna).