innogy Česká republika a.s.

0 pozic Sledovat
innogy Česká republika a.s. logo
innogy Česká republika a.s.
Společnosti innogy v České republice Podnikání innogy se soustředí na dodávky zemního plynu, elektřiny a tepla zákazníkům, kombinovanou výrobu tepla a elektřiny v teplárenských provozech a řešení pro čistou mobilitu.

V Česku jsme lídrem mezi dodavateli zemního plynu pro domácnosti a firmy. Vedle dodávek vyrábíme teplo a prodáváme elektřinu. Nabízíme řadu moderních energetických služeb a produktů. Zaměřujeme se na inovace a dlouhodobou udržitelnost a čistou mobilitu.

OBCHOD

innogy Energie

Spolehlivé dodávky energií a prvotřídní servis jsou u nás samozřejmostí. Našim zákazníkům dnes nabízíme mnohem víc. V široké nabídce inovativních produktů a služeb si vybere opravdu každý. Umíme lidem i firmám poradit jak využívat energie efektivněji a ušetřit. Firemním klientům nabízíme produkty a IT řešení, které jim usnadňují nákup energií a pomáhají k dosažení nejlepší ceny.

innogy Zákaznické služby

Našim zákazníkům poskytujeme prvotřídní servis. Máme širokou síť kontaktních center napříč Českou republikou 

TEPLÁRENSTVÍ

innogy Energo

Vyrábíme teplo a elektřinu v teplárenských provozech po celé ČR. Provozujeme soustavy centrálního i lokálního zásobování teplem. Používáme moderní technologie s ohledem na maximální účinnost jednotlivých zařízení a ochranu životního prostředí. Naším receptem je kombinování výroby elektrické a tepelné energie.

ČISTÁ MOBILITA

Patříme k největším hráčům na trhu CNG. Masivně investujeme do rozšíření vlastní sítě plniček. Nabízíme poradenství a spolupráci v oblasti čisté mobility.

Firemní benefity

Cafeteria Dovolená navíc Finanční bonusy Kariérní růst Multisport karta Odměny za odpracovaná léta Přátelské prostředí Příspěvek na dovolenou Příspěvek na penzijní spoření Příspěvek za darování krve Sick days Skvělý tým profesionálů Stabilní firma Stravenky Teambuilding Telefon Výhodný mobilní tarif Vzdělávací kurzy Výběr pracovního zařízení (notebook, monitory, telefon)

Novinky od innogy Česká republika a.s.

Nelisa: Právě jsme přidali novou nabídku Jsi obchodník - srdcař? 💚 Rád voláš a chceš posílit naši optimistickou partu ve Zlíně ? 💸 Žádné studené kontakty, možnost HO a volných pátků, zvýhodněné ceny energií ⚡️, pravidelné navyšování mzdy, 27.000 Kč čistého do Cateferie a mraky dalších benefitů 🎁.

Nelisa: Právě jsme přidali novou nabídku Vedoucí provozu teplárny do sehraného týmu v Rumburku - rodinná atmosféra, stabilita, zkrácená pracovní doba, zvýhodněná cena elektřiny a plynu, kvartální prémie, 27.000 Kč na čerpání benefitů a mnoho dalších výhod!.

Nelisa: Právě jsme přidali novou nabídku Vedoucí provozu teplárny do sehraného týmu v Rumburku - rodinná atmosféra, stabilita, zkrácená pracovní doba, zvýhodněná cena elektřiny a plynu, kvartální prémie, 27.000 Kč na čerpání benefitů a mnoho dalších výhod!.