Innovatrics

0 pozic Sledovat
Innovatrics logo
Innovatrics
Innovatrics je nezávislý poskytovatel vysoce kvalitních a důvěryhodných biometrických řešení pro společnosti po celém světě.

Jsme slovenská společnost a patříme mezi světovou špičku v oblasti biometrických technologií zaměřených na identifikování a verifikaci osob na základě otisků prstů, detekce obličeje a duhovky. Srdcem softwaru je unikátní algoritmus, který rozpozná více než 1,04 miliardy otisků prstů za sekundu a řadí se tak mezi nejrychlejší a nejpřesnější na trhu.

Náš software je součástí více než 500 projektů a biometricky zpracoval již 1 miliardu lidí po celém světě. Cílem Innovatrics je přinášet inovativní řešení s globálním potenciálem nejen v biometrii, ale také v oblasti umělé inteligence a rozpoznávání obrazu.

Obor firmy

Technologie

Velikost firmy

51 - 300 zaměstnanců

Jaké používáme technologie

Firemní benefity

13. plat Cyklisté vítáni Čas na inovace Hackatony Herní zóna Homeoffice Kariérní růst Multisport karta Notebook Občerstvení na pracovišti Odměny za odpracovaná léta Originální kanceláře Pružná pracovní doba Přátelské prostředí Sick days Stravenky Teambuilding Vzdělávací kurzy Výběr pracovního zařízení (notebook, monitory, telefon)

U nás se domluvíte jazyky

angličtina Komunikativní
čeština Komunikativní
slovenština Komunikativní

Novinky od Innovatrics

Nelisa: Právě jsme přidali novou nabídku Machine Learning Operations Specialist do našeho R&D centra.

Nelisa: Právě jsme přidali novou nabídku AI Data Engineer do našeho R&D centra.

Nelisa: Právě jsme přidali novou nabídku AI Solution Expert do našeho R&D centra.