Ipsos

0 pozic Sledovat
Ipsos logo
Ipsos
Jsme mezinárodní společnost zaměřující se nejen na marketingový výzkum a nové technologie, ale i na trénink a konzultační činnost. Snažíme se být zvídaví, inovativní a neustále usilujeme o nejlepší možná řešení pro naše klienty. Zaměstnáváme mladé talenty a zkušené profesionály, kterým zabezpečujeme profesionální zázemí a možnost růstu v naší společnosti. Dáváme možnost každému jedinci vyniknout a zaměřit se na oblast, v které se cítí nejlépe.

Ipsos byl založen roku 1992 a je výzkumnou technologickou a konzultační společností. Spolupracuje s pobočkami sítě Ipsos v 90 zemích. Z Prahy řídí projekty po celém světě, sídlí zde Ipsos Mystery Shopping Global Support Centre a vedení Ipsos Central Europe Cluster (ČR, SR, Maďarsko, Rakousko). Dlouhodobě se věnuje tématům CSR a udržitelného rozvoje.

Ipsos podporuje řadu veřejně prospěšných projektů jako jsou Národní potravinová sbírka, Giving Tuesday, Ježíškova vnoučata.

Ipsos také přispívá na charitu, každý rok podpoří několik desítek organizací jako je UNICEF, Světluška, Pomozte dětem – Kuře, Nadace Naše dítě, Lékaři bez hranic, Kapka naděje, Kavárna modrý domeček, Dejme dětem šanci, EDA – raná péče a jiné. Ipsos dále spolupracuje s vysokými školami (VŠE, FSV UK, ČZU, ZČU atd.) a formou exkurzí a přednášek předává své know-how studentům.

Práce ve výzkumu trhu je pro hodně lidí jen těžko představitelná. Ipsos zaměstnává lidi, kteří reálně pracují s daty a čísly, připravují a vyhodnocují průzkumy. Má i spoustu projektových manažerů, kteří komunikují s klienty, nebo ajťáků a vývojářů, kteří se starají o jejich výzkumné platformy a softwary. Výzkumy dělá Ipsos například v oblasti reklamy, značky, zákaznické spokojenosti, zaměstnanecké spokojenosti, politiky, hodně se věnuje i automotive projektům.

V Ipsosu není výjimkou, že se k vedení týmů ti nejšikovnější dostanou i krátce po škole. Možnost lokálních i globálních školení a konferencí je tak jedním z hlavních a nejvyužívanějších benefitů. Ipsos vás dále naláká třeba na celofiremní volno od Vánoc do konce roku, vánoční večírky, letní teambuildingy, filmové noci, kvalitní kávu a čaj na pracovišti, výhodný mobilní tarif, cvičení ve firmě a kurzy angličtiny s rodilým mluvčím.

Obor firmy

Marketing, Technologie, Věda a výzkum, Vzdělávání a školství

Velikost firmy

301 - 1000 zaměstnanců

Firemní benefity

CSR - společensky odpovědná firma Cyklisté vítáni Čas na inovace Čas na vlastní projekt Dovolená navíc Finanční bonusy Firemní psycholog Firemní sportovní tým Fitness v kanceláři Herní zóna Homeoffice Kariérní růst Multisport karta Notebook Občerstvení na pracovišti Odměny za odpracovaná léta Originální kanceláře Parkoviště Podporujeme diverzitu Pružná pracovní doba Přátelské prostředí Relaxační zóna Sick days Skvělý tým profesionálů Stabilní firma Stravenky Teambuilding Telefon Výhodný mobilní tarif Vzdělávací kurzy Work life balance Zahrada Zaměstnanecké akcie Výběr pracovního zařízení (notebook, monitory, telefon)

U nás se domluvíte jazyky

angličtina Komunikativní
čeština Komunikativní
francouzština Komunikativní
Italština Komunikativní
němčina Komunikativní
ruština Komunikativní
slovenština Komunikativní

Náš tým

Novinky od Ipsos

Nelisa: Právě jsme přidali novou nabídku Project Coordinator with French / Italian / German.