Iveco Czech Republic, a. s.

0 pozic Sledovat
Iveco Czech Republic, a. s. logo
Iveco Czech Republic, a. s.
Jsme firma s více než 125ti letou tradicí. Specializujeme se na vývoj a výrobu autobusů IVECO BUS. Ve Vysokém Mýtě vyrábíme meziměstské a turistické autobusy, které jezdí ve více než 30ti zemích světa.

Navrhujeme, vyrábíme a prodáváme široký sortiment vozidel hromadné dopravy, která splňují nejnáročnější požadavky veřejných i soukromých dopravců. V našem výrobním závodě ve Vysokém Mýtě se zaměřujeme na městské a meziměstské autobusy IVECO BUS. Náš nejúspěšnější model Crossway, s více než 40 000 prodanými kusy, si díky jeho vlastnostem oblíbili zákazníci po celé Evropě.
IVECO BUS je moderní značka, která navazuje na úspěchy legendárních autobusů Karosa a dále rozvíjí českou konstruktérskou tradici. Dřívější spojení se značkami Renault a Irisbus nám umožnilo nasbírat cenné zkušenosti, které nyní můžeme uplatnit na dalších trzích. Díky tomuto unikátnímu know-how a neustálým inovacím udáváme trendy v dnešní hromadné dopravě.


Obor firmy

Strojírenství

Velikost firmy

více než 1000 zaměstnanců

Firemní benefity

13. plat Dovolená navíc Finanční bonusy Homeoffice Notebook Odměny za odpracovaná léta Parkoviště Přátelské prostředí Příspěvek na penzijní spoření Skvělý tým profesionálů Stabilní firma Stravenky Telefon Výhodný mobilní tarif Vzdělávací kurzy

Jak to u nás vypadá

Novinky od Iveco Czech Republic, a. s.

Nelisa: Právě jsme přidali novou nabídku Testing Specialist - vývojová dílna.

Nelisa: Právě jsme přidali novou nabídku Project Leader - Virtual & Physical Validation (VPV).

Nelisa: Právě jsme přidali novou nabídku Hledá se zodpovědný absolvent VŠ na pozici Electromobility System Architect 🚌.

Nelisa: Právě jsme přidali novou nabídku Homologation Specialist (vhodné i pro absolventy VŠ).

Nelisa: Právě jsme přidali novou nabídku Hledá se seniorní SAP specialista, který si poradí s každým problémem 🧑‍💻 🚌.