J&T Finance Group

0 pozic Sledovat
J&T Finance Group logo
J&T Finance Group
Vítejte v J&T. Děláme to nejlepší privátní a investiční bankovnictví a tím přispíváme k rozkvětu zemí, ve kterých působíme. Na jedné straně jsou lidé, kteří vytvořili majetek, chtějí jej v čase zhodnotit a jednou třeba předat dalším generacím. Pro ty vytváříme jedinečné investiční příležitosti. Na druhé straně jsou firmy a podnikatelé, kteří chtějí růst a realizovat své nápady. Těm zajišťujeme to správné financování. Spojujeme tyto dva světy.

Společně můžeme dokázat velké věci!

Hledáme a nacházíme příležitosti tam, kde je jiní nevidí. V Čechách a na Slovensku jsme nastartovali dluhopisový trh, učíme lidi investovat. Pomáháme velkým i začínajícím firmám růst a uspět. Jdeme vlastní cestou a máme odvahu dělat věci jinak. Hledáme k sobě další lidi, jako jsme my.

Buďte sami sebou. Ukažte, co ve vás je.

Před pětadvaceti lety založili J&T dva spolužáci z bratislavské ekonomky. Ivan Jakabovič a Patrik Tkáč. I v týmu o pár lidech dokázali velké věci. Jejich byznys model dával smysl, nebáli se konkurovat těm největším na trhu. Dnes je nás téměř tisíc. Naši původní DNA jsme si ale dokázali uchovat. Panuje u nás přátelštější a uvolněnější atmosféra než v jiných bankách a korporacích, jsme k sobě otevření. Víme, co děláme, proč to děláme a čeho chceme dosáhnout.Na čem stojí náš úspěch

ODVAHA

Nebojíme se dělat věci jinak než všichni ostatní, balancovat na hraně, objevovat nové výzvy.

Mít odvahu neznamená gamblovat, tedy pouštět se do neopodstatněného rizika, ale hledat, nacházet a proměňovat příležitosti tam, kde je jiní nevidí. Díky odvaze každého z nás přinášíme klientům více a máme navrch před konkurencí.

PARTNERSTVÍ

Věříme v osobní vztahy, spolupráci, vzájemnou důvěru a sdílení myšlenek i bohatství.

Zájem o ty druhé, snaha pochopit jejich záměry, potřeby a touhy, učení se jeden od druhého, hledání individuálních řešení. To je základ dlouhodobých vztahů J&T s klienty i klíč k úspěšné spolupráci nás všech, kteří jsme součástí.

NÁROČNOST

Chceme překonávat očekávání druhých i sami sebe. Nespokojíme se s málem.

Pohybujeme se ve světě úspěšných lidí, kteří jsou nároční na sebe i na své okolí. Průměrnost nám není vlastní. S ní bychom nedokázali uspět ani přežít. Chceme víc. Být stále lepší, úspěšnější, bohatší. To je povinnost i privilegium každého z nás.


 


Obor firmy

Bankovnictví a finanční služby

Velikost firmy

301 - 1000 zaměstnanců

Firemní benefity

13. plat Cafeteria CSR - společensky odpovědná firma Cyklisté vítáni Čas na inovace Dovolená navíc Firemní kantýna Firemní sportovní tým Fitness v kanceláři Homeoffice Kariérní růst Multisport karta Notebook Občerstvení na pracovišti Odměny za odpracovaná léta Pružná pracovní doba Přátelské prostředí Sick days Stabilní firma Stravenky Teambuilding Telefon Vzdělávací kurzy Work life balance

U nás se domluvíte jazyky

angličtina Komunikativní
čeština Komunikativní
slovenština Komunikativní

Náš tým

Jak to u nás vypadá

Novinky od J&T Finance Group

Nelisa: Právě jsme přidali novou nabídku Finanční analytik.

Nelisa: Právě jsme přidali novou nabídku Vedoucí projektové kanceláře.

Nelisa: Právě jsme přidali novou nabídku Test manager.

Nelisa: Právě jsme přidali novou nabídku Finanční analytik.

Nelisa: Právě jsme přidali novou nabídku Test manager.