JABLOTRON ALARMS a.s.

2 pozice Sledovat
JABLOTRON ALARMS a.s. logo
JABLOTRON ALARMS a.s.
Jsme úspěšnou českou technologickou firmou s vlastním vývojem i výrobou a tradicí od roku 1990. Přinášíme moderní řešení pro ochranu majetku, zdraví a bezpečí našich zákazníků. Vždy klademe důraz na uživatelský komfort našich produktů a jasný přínos pro zákazníka. Jako jedna z mála společností v ČR máme tzv. uzavřený produktový cyklus tj. kontrolujeme naše produkty od fáze myšlenky, přes vývoj, výrobu a prodej. V praxi to znamená, že Jablotron neustále technologicky roste a zkvalitňuje své produkty i služby.


Obor firmy

Elektrotechnika a energetika, Hardware & Firmware, Ostraha a bezpečnost, Technologie, Vývoj vlastních produktů

Velikost firmy

51 - 300 zaměstnanců

Firemní benefity

13. plat CSR - společensky odpovědná firma Cyklisté vítáni Finanční bonusy Homeoffice Kariérní růst Notebook Občerstvení na pracovišti Odměny za odpracovaná léta Parkoviště Pružná pracovní doba Přátelské prostředí Příspěvek na penzijní spoření Relaxační zóna Sick days Skvělý tým profesionálů Stabilní firma Stravenky Telefon Výhodný mobilní tarif Vzdělávací kurzy Work life balance Zaměstnanecké akcie

U nás se domluvíte jazyky

angličtina Komunikativní
čeština Rodilý mluvčí

Jak to u nás vypadá

Novinky od JABLOTRON ALARMS a.s.

Nelisa: Právě jsme přidali novou nabídku Vývoj HW pro naše chytré produkty 💡 Pojďte měnit nápady ve skutečnost v oblasti zabezpečení a chytré domácnosti🌱 Flexibilita, Jizerky za dveřmi, rekreační chaty, inovace a podíl na zisku firmy!.

Nelisa: Právě jsme přidali novou nabídku Testujte naše elektronické výrobky v oblasti zabezpečení a chytré domácnosti 👌 Zajistíte bezpečnost lidí po celém světě 🌍 Příroda na dosah, flexibilní doba, rekreační chaty a podíl ze zisku celé firmy!.

Nelisa: Právě jsme přidali novou nabídku Embedded vývojář C/C++ - pojď tvořit chytré věci jednoduché navenek.