JABLOTRON SECURITY a.s.

0 pozic Sledovat
JABLOTRON SECURITY a.s. logo
JABLOTRON SECURITY a.s.
Jsme součástí holdingu JABLOTRON, tradičního českého výrobce alarmů. Naše tradice s poskytováním bezpečnostních služeb sahá až k roku 1991. Disponujeme nejmodernějším bezpečnostním centrem v České republice - v současnosti pomáháme chránit více než 100 000 objektů a vozidel. V rámci poskytování služeb se zaměřujeme se na zákaznický servis a jelikož se orientujeme na český trh, nepožadujeme znalost cizích jazyků.

Společně proměňujeme domovy našich zákazníků v bezpečné místo, kde zažijí pocit opravdového klidu. Alarm JABLOTRON 100+ s napojením na naše bezpečnostní centrum kompletně ochrání vaši domácnost či firmu a umí také rozsvítit světla, otevírat garážová vrata nebo spustit zavlažování, a to i na dálku přes aplikaci MyJABLOTRON.  

Obor firmy

Ostraha a bezpečnost

Velikost firmy

51 - 300 zaměstnanců

Firemní benefity

Cyklisté vítáni Dovolená navíc Finanční bonusy Homeoffice Kariérní růst Multisport karta Notebook Občerstvení na pracovišti Podporujeme diverzitu Přátelské prostředí Příspěvek na dopravu Příspěvky na kulturu Relaxační zóna Skvělý tým profesionálů Stabilní firma Stravenky Telefon Výhodný mobilní tarif Vzdělávací kurzy

U nás se domluvíte jazyky

čeština Rodilý mluvčí

homepage.emailSubscribe.title

homepage.emailSubscribe.description

homepage.emailSubscribe.footer

Jak to u nás vypadá

Novinky od JABLOTRON SECURITY a.s.

Nelisa: Právě jsme přidali novou nabídku Operátor bezpečnostní linky PCO - Pult Centrální Ochrany. Praha Chodov, kousek od metra!.

Nelisa: Právě jsme přidali novou nabídku Operátor bezpečnostní linky PCO - Pult Centrální Ochrany. Praha Chodov, kousek od metra!.

Nelisa: Právě jsme přidali novou nabídku Administrativní pracovník.