Jacobs Douwe Egberts Valašské

0 pozic Sledovat
Jacobs Douwe Egberts Valašské logo
Jacobs Douwe Egberts Valašské
JDE je dceřinou společností JDE Peet's, přední světové kávové a čajové společnosti se sídlem v Nizozemsku. Již více než 265 let je společnost JDE inspirována přesvědčením, že je úžasné, co se může stát nad šálkem kávy nebo čaje. Dnes JDE produkuje a prodává kávu a čaj ve více než 100 zemích prostřednictvím portfolia více než 50 značek - mezi ně patří L'OR, Jacobs, Senseo, Tassimo, Douwe Egberts, Pickwick, Super nebo Moccona.

Naše historie

V roce 1753 Egbert Douwes a jeho žena Akke Thijsses otevřeli svůj obchod s potravinami nazvaný "De Witte Os" (v překladu “Bílý vůl”), v obci Joure v Nizozemí, kde prodávali kávu, čaj a další věci, které patří k "radostem každodenního života". Postupně Douwes a jeho potomci budovali firmu, která se stala koncem 19. století vedoucí společností na nizozemském trhu ve svých hlavních produktech, kávě a čaji. Původní obchod se jmenoval De Witte Os, rodina však společnost přejmenovala na Douwe Egberts, jak se obchod s kávou a čajem rozvíjel spolu s jejich pověstí. Protože se podnikání rozrůstalo, bylo ředitelství společnosti přesunuto do Utrechtu a v roce 1925 byla poprvé představena ikonická pečeť Douwe Egberts.

V roce 1895 26letý Johann Jacobs otevřel v Brémách svůj první obchod s potravinami, mimo jiné s kávou, čajem a čokoládou, který založil na slibu: Mým cílem je dodávat jen to nejlepší zboží bez vad, a to vždy za rozumnou cenu. O několik let později byl Johann Jacobs průmyslovým podnikatelem a prvním z maloobchodních prodejců kávy, který si ve svých budovách pražil vlastní kávová zrna. Jedině tak mohl svým zákazníkům zaručit stálou kvalitu kávy, která byla připravena k okamžitému použití. V roce 1906 si Johann Jacobs otevřel pražírnu a v roce 1913 poprvé zaregistroval značku Jacobs. Ve 20. letech začal nabízet svou kávu zásilkovým prodejem.Káva Jacobs získala takovou oblibu, že v 60. letech Johannův syn Walther již provozoval rozvoz kávy s 1 000 vozů a pravidelně dodával čerstvě praženou kávu 60 000 maloobchodním prodejcům po celém Německu. Značka Jacobs se od 70. let začala šířit po celém světě.

Johann Jacobs a Egbert Douwes nevěděli, kam je jejich cesty zavedou. Zkrátka věřili, že každý si zaslouží kávu, kterou má rád. Značky Jacobs a Douwe Egberts se v roce 2015 spojily a vznikla společnost JACOBS DOUWE EGBERTS.

Od roku 2020 navíc celosvětově kombinujeme své síly se společností Peet´s Coffee, která operuje zejména v Americe. Díky této kombinaci jsme globálním lídrem ve světě kávy a čaje. I přes toto formální spojení zůstávají JDE a Peet´s řízené nezávisle.

Jaké to u nás je?

V JACOBS DOUWE EGBERTS se ocitnete ve světě velké vášně pro kávu a čaj. Ve světě výjimečných značek a inovativních produktů. Ve světě, který byl vybudován na základě své tradice a tvoří vzrušující budoucnost pro své zákazníky, spotřebitele a pro Vás!

Nabízíme našim zaměstnancům skvělou kombinaci práce pro velkou nadnárodní korporaci a zároveň flexibilitu lokální společnosti. V našich kancelářích v Praze dostanete příležitost vyniknout v celé řadě zajímavých pozic - v oblasti prodeje, marketingu, ale i logistiky nebo financí. V naší továrně ve Valašském Meziříčí se můžete v různých funkcích podílet přímo na výrobě našich kávových produktů. Naše odhodlání, energie a mezinárodní působení nás činí jedinečnými.

Zaměstnanecké benefity tvoří nedílnou součást odměňování zaměstnanců naší společnosti. Společnost JDE poskytuje svým zaměstnancům následující benefity:

- 5 dní dovolené navíc (tj. 25 dní)

- další volno nad rámec zákona

- příspěvek na penzijní připojištění

- zvýhodněný nákup výrobků

- stravenková karta / příspěvek na stravování

- příspěvek na sport, zdraví, kulturu a vzdělání formou kafeterie (karta Benefitka)

Obor firmy

Prodej a obchod

Velikost firmy

301 - 1000 zaměstnanců

Firemní benefity

Cafeteria CSR - společensky odpovědná firma Dovolená navíc Firemní kantýna Homeoffice Kariérní růst Občerstvení na pracovišti Podporujeme diverzitu Pružná pracovní doba Příspěvek na penzijní spoření Relaxační zóna Sick days Stabilní firma Stravenky Vzdělávací kurzy Work life balance

U nás se domluvíte jazyky

angličtina Komunikativní
čeština Komunikativní

Jak to u nás vypadá

Novinky od Jacobs Douwe Egberts Valašské

Nelisa: Právě jsme přidali novou nabídku Důsledná obsluha balicí linky a seřizovač v jedné osobě. Najde se tu? .