JPS s.r.o

0 pozic Sledovat
JPS s.r.o logo
JPS s.r.o
JPS s.r.o. je významným dodavatelem stomatologických produktů a vybavení a poskytuje zubním lékařům certifikované vzdělávání ve všech oborech stomatologie.

Společnost JPS byla založena v roce 1993 a je stále ve vlastnictví tří původních majitelů. V týmu je nás už sice více jak 40, ale stále si zachováváme atmosféru menší rodinné firmy. Soustředíme se zejména na prodej implantačních systémů a technologií, ortodontických výrobků, stomatologické techniky a špičkových dentálních a profylaktických výrobků s přidanou hodnotou. 


d436e9bbc5a0d05096c360a8c23cc322.jpg

fcafd3983f8123943b103cf857934968.jpg

9ff328958f0f9348358986ced7c123cc.jpg


Některé značky zastupujeme exkluzivně na českém nebo slovenském trhu. Máme spolehlivé servisní zázemí a pro spolupracující lékaře jsme partnerem a nositelem inovací a know-how. Naše vzdělávací akademie nemá na současném trhu konkurenci.


Naše mise:

Pomáháme našim zákazníkům být nejlepšími v oboru a lidem zlepšit jejich zdraví.

Naše hodnoty:

Zákazník je náš partner

Vše, co děláme, je založeno na vytváření přidané hodnoty pro naše zákazníky. Chceme s nimi dlouhodobě udržovat dobré vztahy, nabízet jim efektivní a komplexní řešení založená na inovativních technologiích, kvalitě, spolehlivosti a profesionálním přístupu.

Jsme odborníci

Víme, že úspěch společnosti je vždy úspěchem zaměstnanců. Proto má u nás podpora osobního rozvoje a profesního vzdělávání velmi důležité místo. Týmu poskytujeme rozvoj a vzdělávání, které je přizpůsobeno individuálním potřebám a předpokladům. Neustále na sobě pracujeme, snažíme se nabízet více než standard. Učíme se od sebe navzájem a také od svých zákazníků.

Pomáháme si

Pokora a skromnost je důležitá. Poskytujeme si vzájemně podporu a pomoc, neboť víme, že společně dokážeme mnohem více. Respektujeme názory ostatních a nebojíme se vyjádřit náš vlastní názor. Každý z nás je stejně důležitý a zaslouží si zacházení s respektem.

Máme osobní a společenskou odpovědnost

Dotahujeme věci do konce a stojíme si za výsledky své práce. Aktivně se vyhýbáme střetu zájmů a čemukoliv, co je v rozporu s dobrými mravy a zájmy společnosti. Firma jako celek a každý jednotlivec u nás dodržuje zásady společenské odpovědnosti v oblasti sociální, ekonomické i environmentální.

Práce nás baví

Celý náš tým pracuje s velkým nasazením, elánem a kreativitou, což vede k úspěchu naší společnosti. Poskytujeme členům týmu odpovídající ohodnocení podle výsledků jejich práce. Svou práci děláme s nadšením, láskou a vtipem.

 

Ráda Vám představím naši vizi, hodnoty a systém práce na osobním pohovoru.


Těším se na setkání s Vámi,


Eva Nohejlová

Obor firmy

Prodej a obchod

Velikost firmy

1 - 50 zaměstnanců

Firemní benefity

CSR - společensky odpovědná firma Finanční bonusy Firemní kantýna Homeoffice Pružná pracovní doba Přátelské prostředí Příspěvek na dopravu Sick days Skvělý tým profesionálů Stabilní firma Teambuilding Telefon Výhodný mobilní tarif Vzdělávací kurzy

U nás se domluvíte jazyky

čeština Rodilý mluvčí
slovenština Rodilý mluvčí

Náš tým

Jak to u nás vypadá

Novinky od JPS s.r.o

Nelisa: Právě jsme přidali novou nabídku 🦷 Pomáhejte lidem s péčí o zuby a zoubková víla se Vám štědře odvděčí. 🧚 Obchodní zástupce ve stomatologii - České Budějovice a Plzeň, odměna 35 000, později i dvojnásobek.

Nelisa: Právě jsme přidali novou nabídku 🤝 Máte rádi obchod a mzdu bez limitu? 🦷 Projektový manažer implantologie - východní Čechy, mzda od 35 000 Kč a home office.

Nelisa: Právě jsme přidali novou nabídku Obchodní zástupce - specialista nebo specialistka pro stomatologické produkty, techniku a školení!.

Nelisa: Právě jsme přidali novou nabídku Obchodní zástupce - specialista nebo specialistka pro Implantologii! Top obor pro zkušeného obchodníka!.

Nelisa: Právě jsme přidali novou nabídku Obchodní zástupce - specialista nebo specialistka pro stomatologické produkty, techniku a školení!.