K & V ELEKTRO a.s.

0 pozic Sledovat
K & V ELEKTRO a.s. logo
K & V ELEKTRO a.s.
Jsme česká rodinná firma a vážíme si všech svých zaměstnanců. Především díky nim patříme mezi pět nejvýznamnějších firem v oboru prodeje elektromateriálu. Zakládáme si na dlouhodobých vztazích a loajalitě, a proto naše zaměstnance neustále rozvíjíme. Mnoho z nich se stalo špičkou v oboru a přinášejí nové směry a inovativní řešení. Ačkoliv na trhu působíme již od roku 1991, neustále rosteme a zavádíme nové technologie. Rodinná atmosféra nás nikdy neopouští.

Společnost byla založena v roce 1991 a postupem času si vybudovala významné postavení  v oboru velkoobchodního prodeje elektroinstalačního materiálu. V současné době patří mezi pět nejvýznamnějších firem v tomto oboru a zaměstnává cca 400 zaměstnanců na 19 pobočkách v ČR. Sklady disponují více než 30 000 skladovými položkami od více než 500 českých i světových výrobců.

Máme silný tým odborných technických pracovníků, kteří jsou schopni poskytnout odbornou podporu a zpracovávají nabídky našich zákazníků. Díky rozsáhlé vlastní autodopravě je možné vybrané zboží dopravit kamkoliv na území ČR.

Společnost K&V ELEKTRO a.s. se v roce 2009 stala vítězem soutěže o prestižní ocenění Podnikatel Prahy 5. Dokázala tak zvítězit mezi silnou konkurencí společností, které v lokalitě zahrnující i dynamicky se rozvíjející centrum Zlatý Anděl podnikají.

Co nabízíme

 • férovou mzdu za dobře odvedenou práci
 • umíme ocenit práci navíc
 • přátelské prostředí a dobrou partu
 • nežijeme jenom prací, rádi se setkáváme i ve volném čase
 • fajn vedoucí, kteří umí ocenit přístup k práci
 • profesní růst pro nás není jen fráze: při obsazovaní nových pozic lovíme nejdříve ve vlastních řadách
 • benefity: stravenky, Multisport karta, dovolená 5 týdnů, kafetérie, kurzy anglického jazyka a další…


Koho hledáme

 • fajn kolegy, kteří mají smysl pro humor
 • nadšence, kteří se chtějí rozvíjet
 • ty, kteří rádi učí sebe i ostatní
 • týmové hráče, kteří se umí rozhodovat
 • zaměstnance, kteří chtějí dlouhodobou spolupráci

Co dalšího můžete v K&V ELEKTRO očekávat

Společnost K&V ELEKTRO a.s. klade velký důraz na školení zaměstnanců, a to nejen v oblasti technické, ale i komunikační. Na všech pobočkách společnosti se setkáte s profesionálně proškoleným personálem, který je schopen kompletně poradit v oblasti elektroinstalačního materiálu. Ve spolupráci s významnými dodavateli pořádáme technická školení nejen pro naše zaměstnance, ale i pro naše zákazníky, které jsou spojeny s prezentací zboží, novinek v sortimentu a jsou obohaceny o občerstvení. V průběhu celého roku se můžete zúčastnit desítek marketingových akcí, kdy lze za nákup zboží získat zajímavé dárky.

Naším cílem je i nadále držet vysoký standard v rozsahu nabízeného sortimentu a služeb, abychom i nadále patřili mezi nejvýznamnější hráče na trhu prodeje elektroinstalačního materiálu v ČR.

Obor firmy

Elektrotechnika a energetika

Jak to u nás vypadá

Novinky od K & V ELEKTRO a.s.

Nelisa: Právě jsme přidali novou nabídku Technický specialista pro elektro produkty – otevřeli jsme novou pobočku v Jihlavě a máme pro Tebe skvělé kolegy i parádní benefity 🚩.

Nelisa: Právě jsme přidali novou nabídku 🚩Hledá se skladník – máme pro Tebe náborový příspěvek 24 000 Kč a skvělou partu 👌.

Nelisa: Právě jsme přidali novou nabídku Prodavač/skladník elektro – různorodá práce v menším týmu a náborový příspěvek 20 000 Kč 🚩.