Keraservis

1 pozice Sledovat
Keraservis logo
Keraservis
Pojďte pracovat do světa dokonalých koupelen! V Keraservis neustále rosteme, a proto potřebujeme do týmu další parťáky, kteří mají rádi výzvy. Showroomy plné inspirace se tak stanou vaším druhým domovem a mladý kolektiv druhou rodinou.

Na co se u nás můžete těšit?

Máme pro vás dobrou zprávu. Je toho hodně, na co se můžete těšit. Jsme sehraný pracovní tým, zakládáme si na tom, že spolu umíme lidsky komunikovat. Budete pracovat v novém moderním prostředí, obklopeni těmi nejlepšími produkty v oblasti koupelnového vybavení. Stanete se součástí skupiny lidí, kteří jsou specialisty ve svém oboru, mají široký rozhled a chuť stále se vzdělávat a posouvat se dopředu.

Keraservis není jen práce

O své zaměstnance pečujeme. Dobře víme, že rozdíl mezi úspěchem a selháním spočívá v síle našeho týmu. Pořádáme teambuildingy i menší akce, kde lidé mají možnost osobně se poznat více, než při řešení pracovních projektů. Vznikají přátelství a týmová atmosféra se posouvá tím správným směrem.

Obor firmy

Design

Velikost firmy

51 - 300 zaměstnanců

Jak to u nás vypadá

Novinky od Keraservis

Nelisa: Právě jsme přidali novou nabídku Hledáme příjemnou obsluhu do Café Kaštanová, které je součástí Centra bydlení a designu - inspirativní prostředí, fajn kolegyně a osobní ohodnocení nad rámec mzdy. 😊☕.

Nelisa: Právě jsme přidali novou nabídku Asistentka / asistent prodeje do super týmu! 💪 Máte zkušenosti a chcete se posunout dál! Jsme tu pro vás. 🙋‍♀️.

Nelisa: Právě jsme přidali novou nabídku Samostatný/á účetní – máte zkušenosti a chcete se posunout dál? Hledáme někoho, kdo si vezme pod svá křídla naše účetnictví. 👼🔢.

Nelisa: Právě jsme přidali novou nabídku 🛀 Specialista marketingu – skvělí kolegové a příležitost pro Vaše nápady a kreativitu. Vhodné i pro absolventy. 🎓.

Nelisa: Právě jsme přidali novou nabídku 🛀 Skladník – zvýšili jsme mzdu a vylepšili bonusy 🚩 Možnost i na částečný úvazek 🙌.