KLEPIERRE Management Česká republika s.r.o.

0 pozic Sledovat
KLEPIERRE Management Česká republika s.r.o. logo
KLEPIERRE Management Česká republika s.r.o.
Jsme lokální pobočkou evropské společnosti KLEPIERRE, lídra v oblasti správy a developmentu obchodních center. Vlastníme a spravujeme OC Nový Smíchov na Praze 5 a OC Plzeň Plaza v Plzni.

Náš tým je složen ze specialistů v oblasti pronájmů a správy obchodních center, asset managementu, financí, práva a marketingu. Našim úkolem je neustálé zvyšování atraktivity obchodních center srkze vyvážený mix nájemců a spokojené návštěvníky obchodního centra a to vše s respektem k sociální odpovědnosti.

Obor firmy

Reality

Velikost firmy

1 - 50 zaměstnanců

Jaké používáme technologie

Firemní benefity

CSR - společensky odpovědná firma Cyklisté vítáni Čas na inovace Dovolená navíc Firemní sportovní tým Homeoffice Multisport karta Notebook Občerstvení na pracovišti Parkoviště Podporujeme diverzitu Pružná pracovní doba Přátelské prostředí Příspěvek na penzijní spoření Příspěvky na kulturu Sick days Skvělý tým profesionálů Stabilní firma Stravenky Teambuilding Telefon Výhodný mobilní tarif Vzdělávací kurzy Work life balance

U nás se domluvíte jazyky

angličtina Komunikativní
čeština Komunikativní
francouzština Komunikativní

Novinky od KLEPIERRE Management Česká republika s.r.o.

Nelisa: Právě jsme přidali novou nabídku Juniorní účetní pro českou pobočku evropského lídra v oblasti správy nákupních center.