Koeximpo spol. s r.o.

0 pozic Sledovat
Koeximpo spol. s r.o. logo
Koeximpo spol. s r.o.
Koeximpo, spol. s r.o. je česká společnost, která funguje na trhu již více než 30 let. Společnost založili bratři Stanislav a Česlav Glacovi v roce 1990 v Českém Těšíně. Ve svých začátcích se zaměřovala na papírnictví a kancelářské potřeby. V tomto odvětví je společnost KOEXIMPO jednou z nejdéle existujících firem v České republice. V roce 1996 KOEXIMPO vytvořilo značku FANDY zabývající se prodejem fotoalb, fotorámečků, psacích potřeb a kreativ. V roce 2002 vznikla spolupráce mezi KOEXIMPEM a dalšími čtyřmi společnostmi, zabývajícími se prodejem kancelářských potřeb a papírnictví, pod značkou Partner4Office. Nejmladším přírůstkem do rodiny se stal v roce 2010 LOVELEC zabývající se výrobou a prodejem elektrokol.


Velikost firmy

51 - 300 zaměstnanců

Firemní benefity

Cyklisté vítáni Dovolená navíc Finanční bonusy Homeoffice Kariérní růst Přátelské prostředí Příspěvek na penzijní spoření Stabilní firma Stravenky Teambuilding Vzdělávací kurzy Zaměstnanecké akcie Výběr pracovního zařízení (notebook, monitory, telefon)

U nás se domluvíte jazyky

slovenština Komunikativní
čeština Rodilý mluvčí
polština Rodilý mluvčí

Jak to u nás vypadá

Novinky od Koeximpo spol. s r.o.

Nelisa: Právě jsme přidali novou nabídku Administrátor/ka e-shopů – práce, která se Ti maximálně přizpůsobí a mzda až 55.000 Kč 👌.

Nelisa: Právě jsme přidali novou nabídku Servisní technik pro elektrokola - hledá se manuálně zručný nadšenec do cyklistiky 🚴‍♂️🌎🔧.

Nelisa: Právě jsme přidali novou nabídku Export sales manager pro elektrokola 🚴‍♂️ Hledá se nadšenec do cyklistiky - mějte maximální svobodu a cestujte po Evropě 🌍🚘🛫.