KOMPAN Czech Republic s.r.o.

0 pozic Sledovat
KOMPAN Czech Republic s.r.o. logo
KOMPAN Czech Republic s.r.o.
Jsme dánská společnost KOMPAN, vedoucí světový specialista v herních a sportovních zařízeních. V Brně v CT parku na Černovických terasách máme hlavní centrum výroby a distribuce. Vzhledem k výraznému rozvoji a novým zakázkám hledáme několik nových kolegů či kolegyň do různých oddělení. U nás můžete pracovat na prestižních projektech a vidět za sebou krásný kus práce přímo ve výrobě.

KOMPAN V ČESKÉ REPUBLICE

Společnost KOMPAN se zrodila z umění. Je to už půl století, kdy dánský sochař Tom Lindhardt pozoroval děti, jak si hrají na jeho uměleckých výtvorech.

Díky tomu se rozhodl změnit zaměření své tvorby a navrhovat dětská hřiště, která by byla krásnými a nadčasovými uměleckými díly.

Vedení celé skupiny Kompan se nachází v Dánsku, obchodní pobočky a zastupující organizace pak po celé Evropě, Severní Americe a Pacifické Asii. Od roku 2005 je hlavní centrum výroby a distribuce v Brně, v CT Parku na Černovických terasách, kde nás už pracuje více než 750 kolegů.

V Brně máme velmi silné oddělení vývoje a konstrukce, které se od roku 2018 neustále rozrůstá. V roce 2020 jsme tým rozšířili o 13 nový kolegů konstruktérů i designérů a v roce 2021 to bylo už bylo 49 nových kolegů – 12 designérů a designérek a konstruktérů 37.

NEJKRÁSNĚJŠÍ A NADČASOVÝ DESIGN HERNÍCH A FITNESS ŘEŠENÍ

Skluzavky, houpačky, kolotoče, hrací domky, lodě, lanové věže, sportoviště, venkovní workout...náš katalog nabízí nepřeberné množství prvků, ze kterých si zákazník může dětské či sportovní hřiště sestavit.

Pokud si zákazník nevybere ze široké škály produktů, které jsou uvedeny v katalogu, náš VARIANT tým upraví katalogové produkty dle jeho přání.

V případě, že zákazník požaduje unikátní řešení, pak přichází na řadu naše designové studio.

V projektech klademe velký důraz na design, herní hodnotu, bezpečnost dětí a ekologii.

Vše se potom vyrobí a expeduje z našeho závodu v Brně do celého světa. Na našich hřištích si hrají a sportují děti a dospělí v Evropě, ale také v Austrálii, USA, Singapuru... jednoduše naše hřiště a sportoviště najdete po celém světě.

Obor firmy

Dřevozpracující průmysl, Výroba a průmysl

Velikost firmy

301 - 1000 zaměstnanců

Jaké používáme technologie

Firemní benefity

Dovolená navíc Firemní kantýna Multisport karta Občerstvení na pracovišti Parkoviště Pružná pracovní doba Přátelské prostředí Skvělý tým profesionálů Stabilní firma Vzdělávací kurzy

U nás se domluvíte jazyky

angličtina Komunikativní
čeština Komunikativní
slovenština Komunikativní

Jak to u nás vypadá

Novinky od KOMPAN Czech Republic s.r.o.

Nelisa: Právě jsme přidali novou nabídku Konstruktér/ka pro dřevěné stavby/dětská hřiště.

Nelisa: Právě jsme přidali novou nabídku Vývojový konstruktér/ka.

Nelisa: Právě jsme přidali novou nabídku Skladník 📦 - vydělejte si až 33 300 Kč❗️Praxe není nutná.