Konica Minolta IT Solutions Czech

0 pozic Sledovat
Konica Minolta IT Solutions Czech logo
Konica Minolta IT Solutions Czech
Konica Minolta IT Solutions Czech je součástí celosvětové skupiny Konica Minolta. V oblasti technologií se zaměřuje na podnikové aplikace, digitální transformaci a tzv. moderní digitální pracoviště. Skupina své kompetence potvrzuje také uděleným statusem Microsoft Managed Partner. Specializujeme se na procesně náročné obory, kde máme dlouholeté zkušenosti a znalosti jejich specifik. Jsme českým dodavatelem komplexních podnikových informačních systémů (ERP a CRM)) a řešení na platformách společnosti Microsoft. V oblasti IT technologií se pohybujeme více než 23 let.

Naší misí je rozvíjet potenciál u zákazníků prostřednictvím inovativních řešení a špičkových služeb. K tomu nám pomáhá strategie určená vizí společnosti, tj. být komplexním poradcem a dodavatelem platformy Microsoft pro firemní zákazníky.  

V průběhu let naše společnost obdržela mnoho prestižních ocenění a je jednou z nejvýznamnější dodavatelů řešení Microsoft Dynamics ve střední a východní Evropě.

Specializujeme se na procesně náročné obory, kde máme dlouholeté zkušenosti a znalosti jejich specifik. Jsme českým dodavatelem komplexních podnikových informačních systémů (ERP a CRM)) a řešení na platformách společnosti Microsoft. V oblasti IT technologií se pohybujeme více než 23 let.

Pomůžeme vám zavést ty nejvhodnější nástroje pro vaši digitální transformaci. Ta ovlivňuje všechny aspekty vašeho businessu – zaměstnance, zákazníky, řízení pobočkové sítě i inovativní vývoj, rychlejší výrobu a účinnou dodávku produktů a služeb.


V roce 2015 proběhlo v rámci akvizice začlenění dřívějšího Webcomu do skupiny Konica Minolta. Jako součást ukončení akvizičního procesu následně společnost do začátku roku 2019 vstoupila pod novým jménem Konica Minolta IT Solutions Czech.

Konica Minolta IT Solutions Czech i nadále zůstává na trhu samostatným subjektem fungujícím pod vlastní značkou. Svým zákazníkům poskytuje ucelené služby v oblasti IT technologií a díky zázemí skupiny Konica Minolta může nabídnout jednotné řešení rozšířené o produkty Konica Minolta firmám s působností v České republice i mimo ni.

Zaměřujeme se na implementaci a dodávky podnikových informačních systémů (ERP či CRM) na platformě Microsoft Dynamics 365 (dříve pod názvy Dynamics NAV, Dynamics AX a Dynamics CRM). Současně také vyvíjíme vlastní řešení (např. Automotive CRM či Fleetman pro řízení firemní flotily) nebo dodáváme software přímo na míru svým klientům.

Následná péče o zákazníky a řešení jejich servisních požadavků je pro nás díky samostatnému oddělení supportu samozřejmostí. Klientům také umíme nabídnout pomoc v podobě poradenství při volbě vhodných aplikací pro řízení firemních procesů, v oblasti bezpečnosti nebo ve volbě technologické strategie.

Obor firmy

Technologie

Velikost firmy

51 - 300 zaměstnanců

Buďte v obraze!

Nejžhavější novinky z pracovního trhu, nabídky práce a příležitosti k rozvoji kariéry.

Odesláním souhlasíte s podmínkami užití.

Jak to u nás vypadá

Novinky od Konica Minolta IT Solutions Czech

Nelisa: Právě jsme přidali novou nabídku Back Office Assistant 💻 & Receptionist 💙 vhodné i absolventy.

Nelisa: Právě jsme přidali novou nabídku Project Manager - pozice vhodná i pro juniory 🎓.

Nelisa: Právě jsme přidali novou nabídku Solution Developer - příležitost pro juniory 🔝.

Nelisa: Právě jsme přidali novou nabídku Node.js Solution Developer pro bankovní sektor 🏦.