KŠD Economic a.s.

0 pozic Sledovat
KŠD Economic a.s. logo
KŠD Economic a.s.
KŠD ECONOMIC a.s., jež vznikla jako sesterská společnost advokátní kanceláře KŠD LEGAL za účelem dalšího rozšíření poskytovaných poradenských služeb a zvýšení komfortu pro klienty, je korporátně sice nejmladším členem KŠD GROUP, přesto má za sebou úspěšnou historii a rozsáhlé zkušenosti z působení na trhu daňových, ekonomických a účetních služeb, neboť vznikla transformací z části podniku společnosti JConsult Economic Services s.r.o., která působí na trhu již od roku 1992.

KŠD ECONOMIC se zaměřuje na poradenské služby v daňové, účetní a mzdové oblasti, stejně jako na ekonomické a podnikové poradenství.

Klienti celé skupiny KŠD tak mají ojedinělou možnost získat komplexní poradenství ve všech ekonomických oblastech s právní podporou. Zároveň jsme schopni všem klientům advokátní kanceláře KŠD LEGAL poskytnout i daňový a ekonomický servis, a to vše prostřednictvím sehraného týmu daňových i ekonomických poradců a účetních.


cce78b6d03274c9de5c8f4768f49502c.jpg

Obor firmy

Právní služby

Velikost firmy

1 - 50 zaměstnanců

Novinky od KŠD Economic a.s.

Nelisa: Právě jsme přidali novou nabídku Jste seniorní účetní a hledáte zajímavou práci? Připojte se k našemu týmu! Praha, až 60 000 Kč.