KWD Bohemia, s. r. o.

0 pozic Sledovat
KWD Bohemia, s. r. o. logo
KWD Bohemia, s. r. o.
Firma KWD Bohemia, s.r.o., která je součástí mezinárodní společnosti KWD Automotive, se zabývá svařováním lehkých kovových kontrukcí, které následně slouží v automobilovém průmyslu. Naši hlavní technologií je robotizované bodové svařování, MIG/MAG svařování a rolování profilů. Našim cílem je neustále zvyšovat míru automatizace a implementovat nové technologie jako např. laserové scanování, propojení robotů s kamerovými systémy, umělá inteligence apod.

KWD Automotive Group je středně velká, mezinárodně aktivní skupina společností, která zabývá výrobou dílů karoserií a sestav pro konstrukci vozidel. Mimo jiné, výrobní program zahrnuje:

  •   Lisované a tažené díly
  •   Svařované spoje
  •   Výfukové systémy
  •   Olejové vany
  •   Vstřikové plastové díly
  •   Plasto-ocelové spoje


SVAŘOVANÉ SPOJE A SESTAVY KAROSERIE

Svařované sestavy hrají stále důležitější roli v řetězci logistických procesů automobilového průmyslu. K tomu jsou vyžadovány specifické technické znalosti. Ať už se jedná o jednoduchou spojovací část nebo složitou karoserii, jako je kompletní výfukový systém – i ve věcech svařovaných sestav jsme kompetentním partnerem automobilového průmyslu. Kromě nejmodernějších výrobních technologií provádíme také analýzy svárů v našich vlastních laboratořích, včetně nedestruktivního testování s ultrazvukovou technologií a průběžného sledování sérií s technologií 3D měření.


VYZKOUŠENÁ A TESTOVANÁ ŘEŠENÍ LEHKÝCH KONSTRUKCÍ

Jedním z našich hlavních zaměření je lehká konstrukce. S osvědčenými řešeními z hliníku, hořčíku, oceli a kompozitních materiálů podporujeme naše zákazníky při snižování hmotnosti základních konstrukčních prvků při konstrukci vozidel.


Společnost KWD Automotive již mnoho let vyrábí části karosérie vyrobené z vysokopevnostní oceli, nerezové oceli a hliníku. Vyrábíme například podlahy, podvozky, konstrukce sedadel a části konstrukce vozů. 

Jako specialisté v oblasti lehkých kovových konstrukcí jsou inovace hnací silou všech našich aktivit. Mezi naše hlavní zákazníky patří koncern Volkswagen a Daimler AG. 

Při výrobě částí karoserie se využívají následující výrobní procesy:

  • LISOVÁNÍ & DĚROVÁNÍ
  • SKOŘEPINOVÁ KOSTRUKCE
  • VÁLCOVÁNÍ
  • ROZTAŽENÍ OHYBU

Používáme laserový řezací systém k zpracování prototypů a malých sérií, abychom mohli pružně reagovat na požadavky modifikací našich zákazníků.

Obor firmy

Auto - moto, Strojírenství, Výroba a průmysl

Velikost firmy

301 - 1000 zaměstnanců

Jaké používáme technologie

Firemní benefity

Cafeteria Dovolená navíc Finanční bonusy Multisport karta Notebook Občerstvení na pracovišti Odměny za odpracovaná léta Parkoviště Pružná pracovní doba Přátelské prostředí Příspěvek na penzijní spoření Stabilní firma Stravenky Telefon Výhodný mobilní tarif Vzdělávací kurzy Výběr pracovního zařízení (notebook, monitory, telefon)

U nás se domluvíte jazyky

angličtina Komunikativní
čeština Komunikativní
němčina Komunikativní