LAIRD Performance Materials

1 pozice Sledovat
LAIRD Performance Materials logo
LAIRD Performance Materials
Laird Performance Materials (LPM) je předním výrobcem a dodavatelem součástek, které chrání elektronická zařízení před elektromagnetickým zářením a zajišťují vhodné vedení tepla. LPM dodává své výrobky do různorodých odvětví včetně telekomunikací, informačních technologií, automobilového, lékařského či leteckého průmyslu.Laird patří do globální společnosti DuPont Business a umožňuje a zlepšuje integritu signálu a přenos energie v pokročilých propojeních. Laird má celosvětovou působnost a vytváří špičková řešení, která chrání elektroniku. 

Naše pokroky v materiálových vědách potlačují, stíní nebo absorbují rušivé elektromagnetické rušení nebo přenášejí nežádoucí tepelné zátěže pryč od citlivé elektroniky. Navíc naše zakázkově navržené přesné a konstrukční kovové díly poskytují řešení pro složité a náročné návrhy zařízení. 

Zeptejte se nás také na Laird ISE, naše portfolio multifunkčních řešení. Naše produkty ISE využívající návrh jediného procesu současně snižují EMI a přenášejí teplo. Návrhy vše v jednom řeší nesčetné množství konstrukčních problémů.

Působíme globálně jako partner mnoha předních světových technologických značek. A naše poznatky z různých trhů umožňují inovacím vzkvétat. Laird řeší výzvy dneška a předvídá výzvy zítřka.


aadf6bcf2185f034cc3208a72bdbec56.jpg


5f182fe87c91214597d050284547c279.jpg
Obor firmy

Strojírenství, Výroba a průmysl

Firemní benefity

Dovolená navíc Finanční bonusy Firemní kantýna Kariérní růst Multisport karta Parkoviště Přátelské prostředí Příspěvek na penzijní spoření Příspěvky na děti Příspěvky na kulturu Sick days Skvělý tým profesionálů Stabilní firma Výhodný mobilní tarif Vzdělávací kurzy

Náš tým

Jak to u nás vypadá

Novinky od LAIRD Performance Materials

Nelisa: Právě jsme přidali novou nabídku 📐 Jsi technický typ a nástrojařina ti jde od ruky? A chceš získat náborový bonus 20 000 Kč, hodinovku až 280 Kč a 10+ benefitů? Pak se k nám do Liberce přidej jako nový nástrojař! 🧰.

Nelisa: Právě jsme přidali novou nabídku Hledáme šikovného seřizovače/seřizovačku strojů do Liberce 🎓 Náborový bonus 15 000 Kč 👍.

Nelisa: Právě jsme přidali novou nabídku Skladník / skladnice.

Nelisa: Právě jsme přidali novou nabídku Hledáme šikovného seřizovače/seřizovačku strojů do Liberce 🎓 Náborový bonus 15 000 Kč 👍.

Nelisa: Právě jsme přidali novou nabídku Operátor/ka seřizovač/ka strojů Liberec | mzda až 36 000 Kč | náborový bonus 15 000 Kč 🎓.