Leo Express Global a.s.

0 pozic Sledovat
Leo Express Global a.s. logo
Leo Express Global a.s.
Leo Express přináší moderní pojetí cestování po střední Evropě. První spoj jsme vypravili v roce 2012 a dnes jezdíme do více než 100 měst v 6 zemích a nabídku stále rozšiřujeme. Jsme mladá a dynamická dopravní společnost, která se snaží na přepravu cestujících nahlížet komplexně. Sledujeme současné trendy v technologiích, ekologii a gastronomii a vždy nabízíme zákazníkům cestování s přidanou hodnotou. To, co všechny ve firmě spojuje, je láska k moderní dopravě 21. století.


U nás najdete zajímavé pracovní příležitosti na plný úvazek, ale také trainee pozice, brigády a příležitosti na zkrácený úvazek. Junior bez zkušeností zde může vyrůst ve špičkového manažera. Nesmíte se však bát výzev, musíte se chtít učit nové věci a být otevření ke změnám.
Celková atmosféra firmy je založená na přátelské bázi. Kolegové mezi sebou nedělají rozdíly a kdokoliv může přijít s nápadem, jak věci ve firmě vylepšit. Každý zaměstnanec svojí prací doplňuje skládačku, z které je na konci kvalitní osobní doprava.

Působíme na několika místech po celé ČR - Praha, Bohumín, Orlicko (Letohrad, Králíky). S rozvojem firmy a získáváním nových tratí a spojů přichází také naše poptávky po dalších členech do našich týmů, ať už administrativních, tak provozních. Na palubě Leo Express se vždy najdou volná místa pro šikovné a motivované talenty, pro lidi, kteří chtějí získávat zajímavé zkušenosti a růst jak osobnostně, tak pracovně.

Náš záběr je velmi široký, proto se u nás uplatní lidé z různých oborů. Neváhejte se nám ozvat, rádi s Vámi probereme možnosti spolupráce. Na našich kariérních stránkách najdete aktuální seznam volných pozic. Nenašli jste tam, co hledáte? Nevadí, i tak se nám ozvěte a zůstaneme v kontaktu do budoucna. 

Obor firmy

Doprava, Prodej a obchod, Služby, Strojírenství, Zákaznický servis

Jak to u nás vypadá

Novinky od Leo Express Global a.s.

Nelisa: Právě jsme přidali novou nabídku Chceš s námi hýčkat naše vlakové jednotky? Hledáme posily pro náš tým údržby v Bohumíně a v České Třebové!.

Nelisa: Právě jsme přidali novou nabídku 🦁🚄 Key account manager – různorodá práce, spousta možností, volnosti a pohodový malý tým 👌 Získej praxi hned ve 3 segmentech obchodu. Vhodné i pro absolventy 🎓.

Nelisa: Právě jsme přidali novou nabídku 🦁🚄 Specialista offline marketingu - buďte součástí super marketingového týmu na 20 hodin týdně, praxe není potřeba 🙌.

Nelisa: Právě jsme přidali novou nabídku 🦁🚄 Catering & Sales Partners Specialist – mějte pod palcem, co dobrého budeme nabízet v našich vlacích 🍝🥂.

Nelisa: Právě jsme přidali novou nabídku Brigáda ve skladu na Hlavním nádraží pro Leo express 🦁🚅 12–36 hod/týdně, podle domluvy a možností 🙌.