Linde Material Handling Česká Republika s.r.o.

1 pozice Sledovat
Linde Material Handling Česká Republika s.r.o. logo
Linde Material Handling Česká Republika s.r.o.
Společnost Linde Material Handling vyvíjí vysoce výkonná řešení toku materiálů, která jsou přizpůsobena jednotlivým potřebám zákazníků a uživatelů, a díky kterým lze dosáhnout udržitelných konkurenčních výhod. Společnost je jedním největších výrobců vidlicových vysokozdvižných vozíků a skladové techniky na světě a dodavatelem komplexních intralogistických řešení, regálů, skladové automatizace a robotizace a již vice než 50 let určuje trendy v oblastech manipulačních vozíků, bezpečnostních a asistenčních systémů řidiče, servisních služeb a intralogistických řešení.

Obor firmy

Auto - moto, Doprava, logistika a zásobování, Výroba a průmysl

Velikost firmy

301 - 1000 zaměstnanců

Firemní benefity

Cafeteria Cyklisté vítáni Dovolená navíc Finanční bonusy Kariérní růst Multisport karta Občerstvení na pracovišti Odměny za odpracovaná léta Přátelské prostředí Příspěvek na dopravu Příspěvek na penzijní spoření Příspěvek za darování krve Příspěvky na děti Příspěvky na kulturu Sick days Skvělý tým profesionálů Stabilní firma Stravenky Teambuilding Vzdělávací kurzy Work life balance

U nás se domluvíte jazyky

čeština Komunikativní

Jak to u nás vypadá

Novinky od Linde Material Handling Česká Republika s.r.o.

Nelisa: Právě jsme přidali novou nabídku 🔋 Máte elektro vzdělání? Přijmeme servisního technika do bateriového centra v Praze - finanční bonusy, 27 dnů volna, zaučení, příspěvek na ubytování a 10+ benefitů. ⭐.

Nelisa: Právě jsme přidali novou nabídku 📝 Domluvíte se anglicky a nebojíte se koordinace výstavby nové haly? Hledáme Facility Managera (i juniora) pro rozjezd nového projektu do Velkých Bílovic - 13. plat, 27 dnů volna a mnoho benefitů 💻📞.

Nelisa: Právě jsme přidali novou nabídku 🙌 Máte šikovné ručičky, opravíte auto a troufnete si i na manipulační techniku? Přijmeme servisního technika do Staňkova, Horšovského Týna - 13. plat, 27 dnů volna a mnoho benefitů 💻📞.

Nelisa: Právě jsme přidali novou nabídku 🤝 Baví Vás obchod a chcete za skvěle odvedenou práci i skvělou mzdu a navíc ještě firemního auto? Přijmeme obchodníka pro manipulační techniku do Liberce - 13. plat, 27 dnů volna a mnoho benefitů 💻📞.

Nelisa: Právě jsme přidali novou nabídku Servisní Technik(čka) manipulační techniky | Ústecký kraj.