Lindström

0 pozic Sledovat
Lindström logo
Lindström
Jsme jedna z předních evropských společností poskytujících textilní služby s více než 170letými zkušenostmi v textilním průmyslu. Nabízíme širokou škálu servisních služeb v textilním odvětví od pracovních oděvů, textilních výrobků pro restaurace a hotely až po průmyslové rohože a ručníky.

Naše služby pronájmu pracovního oblečení, čistících rohoží a průmyslových utěrek ulehčují každodenní činnosti našich zákazníků. Nabízíme řešení v oblasti čistoty, ochrany při práci, bezpečnosti práce a hygieny. Naši zákazníci se tak mohou zaměřit na své podnikání a my, servisní odborníci z Lindström, se postaráme o to ostatní.

Nabízíme komplexní služby, které usnadní každodenní život našich zákazníků. Náš pronájem pracovního oblečení, čistících rohoží a průmyslových utěrek je spolehlivý a nákladově efektivní. Zahrnuje také vysoce přehledné skladování a přesnou evidenci všech pronajatých textilií našich zákazníků. Naší vizí je, aby naši zaměstnanci budovali dlouhodobé partnerství s našimi zákazníky a poskytovali jim unikátní službu, která jim usnadní jejich podnikání a každodenní starosti.

Dlouhodobě rozvíjíme strategii udržitelného podnikání s ohledem na životní prostředí tím, že jim nabízíme udržitelné produkty a služby. Zavázali jsme se k cíli 100 % recyklace našich produktů do roku 2025 a do roku 2035 se chceme stát uhlíkově neutrální společností. Naším cílem je být nejudržitelnější společností v našem oboru.

Obor firmy

Ostatní

Náš tým

Jak to u nás vypadá

Novinky od Lindström

Nelisa: Právě jsme přidali novou nabídku 🦸 Jsi HRdina? Hledej talenty nejen v Čechách, ale i v zahraničí a pomoz jim získat jejich vysněný job! Senior Recruiter/ka - Žebrák.

Nelisa: Právě jsme přidali novou nabídku Hledáme hrdin/ku pro naše české zákazníky 🌐 zákaznická podpora s češtinou ▪️ kancelář na Žebráku ▪️ silná značka, mzda od 33 000 Kč + další bonusy!.

Nelisa: Právě jsme přidali novou nabídku Sales Manager pro Německo 🌍 Vedení týmu a velký prostor pro kreativitu, inovace a vlastní rozvoj! Odemkněte dveře do světa možností a předefinujte budoucnost prodeje!.

Nelisa: Právě jsme přidali novou nabídku Žiješ obchodem a baví Tě komunikace s lidmi? 🙋 A chceš koučovat obchodní tým na Moravě? 💸 Obchodní manažer/ka - 60 000 Kč a bonusy.

Nelisa: Právě jsme přidali novou nabídku Máš rád/a pořádek a vůni čistého prádla? 👚👖 Využij svůj um a staň se produkčním manažerem v prádelně! 💦 - Žebrák, mobil, PC, příspěvek na dojíždění a další.