Lindström

3 pozice Sledovat
Lindström logo
Lindström
Jsme jedna z předních evropských společností poskytujících textilní služby s více než 170letými zkušenostmi v textilním průmyslu. Nabízíme širokou škálu servisních služeb v textilním odvětví od pracovních oděvů, textilních výrobků pro restaurace a hotely až po průmyslové rohože a ručníky.

Naše služby pronájmu pracovního oblečení, čistících rohoží a průmyslových utěrek ulehčují každodenní činnosti našich zákazníků. Nabízíme řešení v oblasti čistoty, ochrany při práci, bezpečnosti práce a hygieny. Naši zákazníci se tak mohou zaměřit na své podnikání a my, servisní odborníci z Lindström, se postaráme o to ostatní.

Nabízíme komplexní služby, které usnadní každodenní život našich zákazníků. Náš pronájem pracovního oblečení, čistících rohoží a průmyslových utěrek je spolehlivý a nákladově efektivní. Zahrnuje také vysoce přehledné skladování a přesnou evidenci všech pronajatých textilií našich zákazníků. Naší vizí je, aby naši zaměstnanci budovali dlouhodobé partnerství s našimi zákazníky a poskytovali jim unikátní službu, která jim usnadní jejich podnikání a každodenní starosti.

Dlouhodobě rozvíjíme strategii udržitelného podnikání s ohledem na životní prostředí tím, že jim nabízíme udržitelné produkty a služby. Zavázali jsme se k cíli 100 % recyklace našich produktů do roku 2025 a do roku 2035 se chceme stát uhlíkově neutrální společností. Naším cílem je být nejudržitelnější společností v našem oboru.

Obor firmy

Ostatní

Náš tým

Jak to u nás vypadá

Novinky od Lindström

Nelisa: Právě jsme přidali novou nabídku Máš rád/a pořádek a vůni čistého prádla? 👚👖 Využij svůj um a staň se produkčním manažerem v prádelně! 💦 - Žebrák, mobil, PC, příspěvek na dojíždění a další.

Nelisa: Právě jsme přidali novou nabídku Zbožňuješ nakupování? 👕 Využij svůj um a staň se nákupčím pracovních oděvů a rohoží! - Žebrák, mobil, PC, příspěvek na dojíždění a další.

Nelisa: Právě jsme přidali novou nabídku Hľadáme zapálenú a veselú zákaznícku podporu s nemčinou do kancelárie v Trnave, fix 1.400 € + BONUSY!.

Nelisa: Právě jsme přidali novou nabídku Kolik lidí potřebuje rohož, vysokoabsorbční utěrky či pracovní oblek? Zjisti to a vydělej si balík! Obchoďák Plzeň/Praha/Pardubice/Morava/Liberec/Česká Lípa, firemní auto, telefon a notebook 👌.

Nelisa: Právě jsme přidali novou nabídku Hledáme zkušeného B2B akvizičního obchodníka pro německý trh! Služební auto, pružná pracovní doba a příjem od 40.000 € ročně!.