Logio s.r.o.

0 pozic Sledovat
Logio s.r.o. logo
Logio s.r.o.
Jsme poradensko-technologická společnost, která od roku 2004 poskytuje své služby v oblasti Supply Chain Managementu největším výrobním podnikům a retailovým prodejcům na celém světě.

 Jsme experti. Jsme nadšenci. Jsme kreativní, ale milujeme čísla. Přesně proto jsme ti nejvhodnější na řízení a optimalizaci dodavatelských řetězců. Víme, že Supply Chain nemůže být statický a neměnný. Naši zákazníci jsou živé a dynamické firmy. Proto jsme takoví i my – nespíme, baví nás inovace, baví nás být leadery. Neustále zkoumáme a vyvíjíme nové nástroje a rozšiřujeme naše kompetence. Hledáme nejlepší řešení na globální úrovni. Očekáváme, že Vaše strategie a cíle se budou měnit. Časem se budou měnit Vaše priority. Stejně se budou v čase měnit i naše doporučení. Budeme se společně dívat na rozumně dlouhý čas do budoucna, výhodnost našich doporučení prověří čas. Máme zkušenosti z mnoha realizovaných projektů, tým desítek specialistů, data a informace z trhu a mnoho specializovaných softwarových nástrojů. I díky tomu vám dokážeme pomoci s každým problémem, který u vás ve firmě může nastat. A nebo ještě lépe – samotným problémům předcházet. Naší motivací je společně s Vámi dovést naše doporučení do praxe a k Vaší spokojenosti. Spojte svoje síly s Logio.
fbd74f6a836a240692a6f3399eafe4c5.jpg


bade1578be4272ee9fb6c30720554408.jpg


5fde82802c71802f832e94066f766420.jpg


Obor firmy

Doprava, logistika a zásobování, Technologie, Vývoj vlastních produktů

Velikost firmy

51 - 300 zaměstnanců

Firemní benefity

Služební auto Cafeteria Cyklisté vítáni Čas na inovace Čas na vlastní projekt Dovolená navíc Finanční bonusy Hackatony Homeoffice Kariérní růst Multisport karta Notebook Občerstvení na pracovišti Odměny za odpracovaná léta Originální kanceláře Pet-friendly office Pružná pracovní doba Přátelské prostředí Příspěvek na penzijní spoření Příspěvky na kulturu Sick days Skvělý tým profesionálů Stabilní firma Stravenky Teambuilding Telefon Výhodný mobilní tarif Vzdělávací kurzy Work life balance

U nás se domluvíte jazyky

angličtina Profesionální
čeština Profesionální

Novinky od Logio s.r.o.

Nelisa: Právě jsme přidali novou nabídku PHP programátor 👩🏻‍💻👨🏼‍💻 pracuj na smysluplném produktu. Dáme Ti volnost a pocit, že opravdu patříš mezi nás 💚.