Loma Systems s.r.o.

1 pozice Sledovat
Loma Systems s.r.o. logo
Loma Systems s.r.o.
Společnost Loma Systems je předním výrobcem kontrolních zařízení používaných k detekci kontaminantů a vad výrobků v potravinářském a farmaceutickém průmyslu. Společnost byla založena ve Velké Británii v 60. letech minulého století a dnes je jednou z předních světových společností zabývajícími se výzkumem, vývojem, výrobou, dodávkami a servisem bezpečnostních systémů výrobních linek v potravinářství a farmacii, to vše s více než 120 000 instalovanými zařízeními ve více než 100 zemích celého světa. Náš talentovaný tým lidí pracuje po celém světě v přátelském a vstřícném pracovním prostředí a díky své jediněčné kultuře Vám nic nemůže bránit plně rozvinout svůj potenciál.


Obor firmy

Výroba a průmysl

Velikost firmy

51 - 300 zaměstnanců

Firemní benefity

Cyklisté vítáni Dovolená navíc Finanční bonusy Firemní kantýna Homeoffice Kariérní růst Notebook Občerstvení na pracovišti Odměny za odpracovaná léta Parkoviště Pružná pracovní doba Přátelské prostředí Příspěvek na dopravu Příspěvek na penzijní spoření Stabilní firma Stravenky Teambuilding Telefon Výhodný mobilní tarif Vzdělávací kurzy

U nás se domluvíte jazyky

angličtina Komunikativní
čeština Komunikativní

Jak to u nás vypadá

Novinky od Loma Systems s.r.o.

Nelisa: Právě jsme přidali novou nabídku 💻 Hledáme kreativního hardwarového specialistu 🤖 Plzeň/Dobřany, až 75.000 Kč, možnost Home-office a mnoho dalších zajímavých benefitů!.

www.loma.com

Nelisa: Právě jsme přidali novou nabídku Nákupčí do střehu! Stabilní výrobní firma v Dobřanech, možnost práce z domova a příspěvek na dopravu!.