LOXXESS Bor s.r.o.

0 pozic Sledovat
LOXXESS Bor s.r.o. logo
LOXXESS Bor s.r.o.
Create careers. Concentrate power. Společnost LOXXESS vám nabízí celou řadu kariérních možností, od školení až po studium. Rovněž jsme otevření všem řemeslným a obchodním profesím.

Jako střední rodinný podnik řízený vlastníky poskytujeme naše služby z hlubokého přesvědčení. A to po celé generace. Charakterizuje nás nadšení v přístupu, partnerství v myšlení a zaměření na služby v jednání.

Ručíme za to, co děláme, a považujeme za náš úkol podílet se na dalším utváření životního prostředí a společnosti. Neboť úspěch je pro nás vždy víc než pouhé kladné číslo v rozvaze. Je to také pozitivní pocit, že společně dosáhneme více.


LOXXESS AG je společnost specializovaná na komplexní outsourcingové projekty v oblasti průmyslové a obchodní logistiky. Na bázi individuálních konceptů vyvíjíme a realizujeme pro naše zákazníky z různých odvětví logistická a fulfillmentová řešení šitá na míru. Sídlo společnosti LOXXESS AG je v Tegernsee, společnost zaměstnává cca 2 600 zaměstnanců, disponuje 28 logistickými centry v Německu, České republice a Polsku a spravuje 400 000 m2 skladových ploch.

601c99edfaf58a10656c86113bffe5cf.jpg

Konstantně pozitivní rozvoj odvětví logistiky je pro naši společnost velkou příležitostí. Inovativní myšlenky nás motivují a charakterizují naše úspěchy. S nadšením pečujeme o naše zákazníky a čelíme výzvám budoucnosti. Jako rodinná společnost ručíme přitom za kontinuitu, loajálnost a odpovědnost vůči našim pracovníkům.

Projevte svůj talent v dynamickém prostředí, které spojuje tradici, hodnotu a kreativitu.

eec3da46a5055418163a639ab0664be5.webp


Obor firmy

Doprava, logistika a zásobování

Firemní benefity

13. plat Cyklisté vítáni Čas na inovace Dovolená navíc Homeoffice Kariérní růst Notebook Občerstvení na pracovišti Odměny za odpracovaná léta Parkoviště Pružná pracovní doba Přátelské prostředí Skvělý tým profesionálů Stabilní firma Stravenky Telefon Výhodný mobilní tarif Vzdělávací kurzy

U nás se domluvíte jazyky

angličtina Komunikativní
čeština Rodilý mluvčí

Náš tým

Jak to u nás vypadá

Novinky od LOXXESS Bor s.r.o.

Nelisa: Právě jsme přidali novou nabídku Obsluha automatizovaných strojů a zařízení 🎯 Nová Hospoda u Boru ⚙️ Vítáme i absolventy 🎓 Stabilní práce, rodinný podnik, fajn benefity!.

Nelisa: Právě jsme přidali novou nabídku 🔧 Servisní technik balicích automatů - vítáme zručné absolventy!👉 5 týdnů dovolené, služební telefon a to není vše.