Lucky Money a.s.

0 pozic Sledovat
Lucky Money a.s. logo
Lucky Money a.s.
Na český trh přinášíme chytrou zábavu! Chceš se bavit, současně pracovat a vydělat si rozumné peníze? Přidej se do našeho týmu a staň se tahounem v zábavě i nightlife. Umíme strategicky přemýšlet, dobře počítat a užívat si života.

Skupina Rebuy Stars je mladá, ale na poli herního průmyslu plně etablovaná síť prestižních casin, spojená s dalšími značkami ve svém segmentu.

Hazardní hry provází lidstvo už od jejich prvopočátků. Archeologické nálezy z doby již před 40.000 lety dokazují, že  už jeskynní lidé hráli jistou formu hry v kostky, které si vyrobili ze zvířecích kostí. Hra v kostky byla díky své jednoduchosti vždy oblíbenou kratochvílí lidí všech společenských vrstev a možná i proto je slovo hazard odvozeno z arabského asár – kostka. Velmi starou hrou byly také karetní hry. Přes Itálii a Španělsko je do Evropy přinesli pravděpodobně Saracéni pod označením naibbe. Populárnost karetních her ukazují také dochované písemné zdroje z roku 1376 z italské Florencie.

Prudký technický vývoj posledních několika desítek let se nevyhnul ani oblasti herního průmyslu, což způsobilo velkou rozmanitost her, hracích zařízení a jejich provozoven.

Skupina Rebuy Stars má všechny své provozovny na vysoké úrovni, která odpovídá její filozofii – chceme dokázat, že i hazardní hra může být společenskou událostí a zábavou (např. pokerové turnaje, live game s přáteli).

Naše casina jsou vzdušná, čistá, luxusní, se skvělým vybavením i přístupem personálu. Nejsme hernou hospodského typu, proto se u nás budete vždy cítit i velmi bezpečně. Vybudovanou úroveň a prestiž budeme nejen udržovat, ale nadále zvyšovat. Díky všem těmto aspektům nás prezentují i známé osobnosti uměleckého života, které se rády účastní např. slavnostních otevírání nových provozoven nebo významných pokerových turnajů.

Letos i v příštích letech se budeme soustředit na posilování značky Rebuy Stars a připravujeme otevření několika velkých provozoven nejen v Praze, ale po celé České republice, na Slovensku a v Chorvatsku.

Obor firmy

Hry a zábava

Velikost firmy

301 - 1000 zaměstnanců

Novinky od Lucky Money a.s.

Nelisa: Právě jsme přidali novou nabídku CRM specialista v segmentu zábavy.