MAFRA, a.s.

0 pozic Sledovat
MAFRA, a.s. logo
MAFRA, a.s.
Mediální skupina MAFRA je největším multimediálním domem na českém trhu, který prostřednictvím svých produktů pravidelně osloví 3,2 milionu čtenářů tisku a měsíčně 7,5 milionu návštěvníků internetu.

Tiskové portfolio mediální skupiny MAFRA zahrnuje širokou škálu titulů napříč segmenty, od deníků s vkládanými magazíny, přes celostátní zpravodajské týdeníky, společenské časopisy, tituly zdarma, po programové tituly, časopisy životního stylu pro ženy a další.

        

Vlajkovou lodí je nejčtenější zpravodajský deník Mladá fronta DNES, druhým deníkem ve skupině jsou Lidové noviny. Kategorii bezplatných tištěných titulů zastupuje deník METRO a regionální týdeník 5plus2.

        

Zástupcem v časopiseckém segmentu je zpravodajsko-společenský týdeník TÉMA, který se s nejvyšším prodaným nákladem řadí mezi nejčtenější tituly ve své kategorii. Mezi top tituly v nabídce časopisů dále patří Cosmopolitan, Esquire, Harper's Bazaar, Chvilka pro tebe, Pestrý svět, Rytmus života, Tina, Týdeník Televize a Žena a život.

        

Zpravodajské portfolio doplňují největší zpravodajský web iDNES.cz, prémiový produkt iDNES Premium pro registrované členy, který nabízí exkluzivní obsah doplněný o kvalitní zábavu, dále videoportál iDNES.tv, zpravodajský server Lidovky.cz a eMimino.cz, největší komunitní web pro maminky. Rodina iDNES.cz zahrnuje také komunitní weby s různým zaměřením: největší internetové fotoalbum Rajče.net a realitní web reality.idnes.cz.

        

Do skupiny dále patří zábavný videoportál iDNES KINO, skupina hudebních TV stanic Óčko a Rádio Impuls (součástí mediální divize Agrofert), virtuální operátor MOBIL.CZ, největší a nejstarší cashback portál VratnéPeníze.cz, mobilní aplikace Portmonka a IDOS.cz, vyhledávač jízdních řádů ve veřejné dopravě.

        

Digitál je ve skupině MAFRA zastoupen společností ACOMWARE, konzultační společností pro digitální marketing.

        

MAFRA také drží obchodní podíl ve skupině TICKETPORTAL, největší ticketingové společnosti v Česku a na Slovensku.

        

Skupina je rovněž mediazastupitelem největšího českého webu o osobních financích Peníze.cz.

        

Na Slovensku je portfolio mediální skupiny MAFRA zastoupeno vydavatelstvím MAFRA Slovakia, které vydává například Hospodárske noviny, magazíny Evita a TÉMA a je provozovatelem webového portálu HNonline.sk a dalších titulů.

        

Nedílnou součástí skupiny jsou také tiskárny MAFRAPRINT, které zajišťují nejen coldsetový tisk všech titulů MAFRA, ale i velkonákladový tisk pro obchodní partnery.

Obor firmy

Média, reklama a PR

Velikost firmy

více než 1000 zaměstnanců

Firemní benefity

Dovolená navíc Finanční bonusy Fitness v kanceláři Herní zóna Homeoffice Kariérní růst Multisport karta Notebook Občerstvení na pracovišti Pružná pracovní doba Přátelské prostředí Příspěvek na penzijní spoření Relaxační zóna Skvělý tým profesionálů Stabilní firma Stravenky Telefon Výhodný mobilní tarif Vzdělávací kurzy

Novinky od MAFRA, a.s.

Nelisa: Právě jsme přidali novou nabídku Brand manažer/ka pro projekt iDNES Premium.

Nelisa: Právě jsme přidali novou nabídku Marketing Specialist / Customer Support.

Nelisa: Právě jsme přidali novou nabídku Account Manager.

Nelisa: Právě jsme přidali novou nabídku DMP Specialist.

Nelisa: Právě jsme přidali novou nabídku Vývojář pro on-line obchod.