MALFINI, a.s.

0 pozic Sledovat
MALFINI, a.s. logo
MALFINI, a.s.
Společnost MALFINI, a.s. patří mezi přední dodavatele reklamního textilu v České republice i v Evropě. Se značkami MALFINI®, MALFINI Premium® a Piccolio®, které doplňují pracovní oděvy RIMECK®, dodáváme naše produkty do 25 zemí Evropy, přičemž dopravu do okolních státu realizujeme do 24 hodin.

Pár videí o naší firmě. 

Vyrobeno srdcem

Po uši v textilu | Cesta vzhůru

Obor firmy

Prodej a obchod

Firemní benefity

13. plat Cafeteria CSR - společensky odpovědná firma Cyklisté vítáni Čas na inovace Dovolená navíc Finanční bonusy Firemní kantýna Homeoffice Kariérní růst Notebook Občerstvení na pracovišti Odměny za odpracovaná léta Parkoviště Podporujeme diverzitu Přátelské prostředí Příspěvěk na bydlení Relaxační zóna Skvělý tým profesionálů Stabilní firma Stravenky Teambuilding Telefon Výhodný mobilní tarif Vzdělávací kurzy Work life balance

U nás se domluvíte jazyky

angličtina Komunikativní

Náš tým

Jak to u nás vypadá

Novinky od MALFINI, a.s.

Nelisa: Právě jsme přidali novou nabídku Specialista zákaznické péče pro polský trh 👕 polština nutností (není problém pohovor v PL, CZ nebo ENG) 🌐 adaptační program, bonusy ke mzdě, skvělý tým v ČR i v Polsku.

Nelisa: Právě jsme přidali novou nabídku DevOps Engineer - dáme příležitost 🚀 začátečníkům i zkušeným 💡(Ansible, Linux servery, NGINX, Elastic....).

Nelisa: Právě jsme přidali novou nabídku Firma s titulem 🏆 Superbrands 2017 - 2021 hledá DevOps Engineera 👀.

Nelisa: Právě jsme přidali novou nabídku Hrdina našeho BackEndu 👉 C#, .NET, PHP.

Nelisa: Právě jsme přidali novou nabídku Produktový Manager - pojďte s námi tvořit & inovovat trendy v oblasti reklamního textilu ! 👕.