MANN+HUMMEL (CZ) v.o.s

0 pozic Sledovat
MANN+HUMMEL (CZ) v.o.s logo
MANN+HUMMEL (CZ) v.o.s
MANN+HUMMEL – přední výrobce filtrační techniky pro automobilový a strojírenský průmysl.

V Nové Vsi na Třebíčsku se vyrábějí kapalinové filtry pro automobilový průmysl, vzduchové filtry pro automobilový a strojní průmysl a filtrační vložky pro nezávislý trh s náhradními díly vlastní značky. Vlastní značka MANN-FILTER je nejsilnější zahraniční značkou filtrů v České republice a na Slovensku. MANN+HUMMEL (CZ) v Nové Vsi vyrábí přibližně 20 milionů filtrů ročně a zajišťuje odbyt výrobků na MANN-FILTER regionálních trzích.

Obor firmy

Strojírenství

Firemní benefity

13. plat Cafeteria CSR - společensky odpovědná firma Cyklisté vítáni Dovolená navíc Finanční bonusy Firemní kantýna Kariérní růst Parkoviště Přátelské prostředí Příspěvek na penzijní spoření Příspěvky na kulturu Výhodný mobilní tarif

Jak to u nás vypadá

Novinky od MANN+HUMMEL (CZ) v.o.s

Nelisa: Právě jsme přidali novou nabídku ⚙️ Procesní inženýr/ka pro sériové projekty - vyrábíme filtrační techniku! ▪️ 6 týdnů dovolené, 13. mzda a výběr ze super benefitů 🎁.

Nelisa: Právě jsme přidali novou nabídku Logistik - obalový management 📦 Flexibilní pracovní doba, 6 týdnů dovolené, 13.mzda a až 30 příjemných benefitů 🎁.

Nelisa: Právě jsme přidali novou nabídku Operátor výroby - kompletace filtrů atd. ☝️ Vše vás rádi naučíme! (6 týdnů dovolené, náborový příspěvek 10.000 Kč, čisté prostředí a svozová doprava z okolí ZDARMA👌).

https://www.facebook.com/mannhummelcz