Marek Váša | Allianz pojišťovna Karlovy Vary

1 pozice Sledovat
Marek Váša | Allianz pojišťovna Karlovy Vary logo
Marek Váša | Allianz pojišťovna Karlovy Vary
Allianz pojišťovna, a. s. je součástí největšího světového pojišťovacího koncernu Allianz Group, založeném v roce 1890. Skupina celosvětově zaměstnává zhruba 140 tisíc zaměstnanců po celém světě a působí ve více než 70 zemích.
  • Allianz pojišťovna, a. s. je součástí největšího světového pojišťovacího koncernu Allianz Group, který chrání život a majetky 80 milionů lidí ve více než 70 zemích.
  • Pojistili jsme Titanic, Bonda, nejdelší tunel na světě Gothard nebo jednu z nejvyšších budov světa v Kuala Lumpur v Malajsii a jsme hrdým partnerem Olympijských her.

Obor firmy

Pojišťovnictví

Velikost firmy

více než 1000 zaměstnanců

Jaké používáme technologie

Firemní benefity

13. plat Služební auto CSR - společensky odpovědná firma Cyklisté vítáni Čas na inovace Čas na vlastní projekt Dovolená navíc Finanční bonusy Homeoffice Kariérní růst Multisport karta Notebook Občerstvení na pracovišti Odměny za odpracovaná léta Originální kanceláře Osobní koučink Pružná pracovní doba Přátelské prostředí Sick days Skvělý tým profesionálů Stabilní firma Tablet Telefon Výhodný mobilní tarif Vzdělávací kurzy

Náš tým

Novinky od Marek Váša | Allianz pojišťovna Karlovy Vary

Nelisa: Právě jsme přidali novou nabídku Hledáme ambiciózní obchodní zástupce do nejlepšího týmu Allianz v republice! Spolupráce na IČO, plná podpora do začátku (250.000 Korun za rok!), databáze kontaktů, možnost nového firemního BMW, benefity a možnost práce odkudkoli!.

Nelisa: Právě jsme přidali novou nabídku Hledáme ambiciózní obchodní zástupce do nejlepšího týmu Allianz v republice! Spolupráce na IČO, plná podpora do začátku (250.000 Korun za rok!), databáze kontaktů, možnost nového firemního BMW, benefity a možnost práce odkudkoli.

Nelisa: Právě jsme přidali novou nabídku Staňte se součástí nejlepšího obchodního týmu v rámci celé ČR za rok 2021 (náborový příspěvek 215.000,-Kč).