Mattoni 1873, a.s.

0 pozic Sledovat
Mattoni 1873, a.s. logo
Mattoni 1873, a.s.
V malé stáčírně minerální vody v obci Kyselka nedaleko Karlových Varů vznikla v roce 1873 rodinná firma. Díky svému zakladateli Heinrichu Mattoni postupně vyrostla v mezinárodně uznávanou firmu. Na její tradici v roce 1991 navázala rodina Pasquale, která ji proměnila v největšího výrobce nealkoholických nápojů ve střední Evropě. Mattoni 1873.

Dnes stáčíme nejen tradiční minerální vody Mattoni, Magnesia, Dobrá voda, Aquila, Poděbradka a Hanácká kyselka, ale také vyrábíme a distribuujeme světoznámé značky, jakými jsou Pepsi, Mirinda, Lipton, Schweppes, Granini, Yo či Lay's.

I přes svou velikost jsme stále jedna rodina a ctíme rodinné hodnoty. Opíráme se o velkou rodinu značek, z nichž každá má svůj příběh, a stejně tak má i svůj vlastní příběh každý náš zaměstnanec. 

U nás neexistuje pevný řád, kterého se musíte držet. Pracujeme v dynamickém prostředí, které k sobě přitahuje ambice, pracovitost a samostatnost. Vyzývá k zužitkování znalostí a schopností. Otevírá dveře do kreativního světa, ve kterém máte díky pestrému portfoliu šanci učit se, růst a tvořit.

Na všechny naše výrobky jsme hrdí, do všech dáváme kus sebe. Bez váhání se pod ně podepíšeme. Do výrobních závodů každoročně investujeme, inovujeme výrobní technologie a systémy. To je prostředí Mattoni 1873. 

V Mattoni 1873 již nyní vytváříme budoucnost pro další generace. Jako lídr v nápojovém odvětví cítíme hlubokou odpovědnost k prostředí, ve kterém podnikáme. Jsme pyšní na své české kořeny a vděční za prameny i zdroje, které nám naše země poskytuje. Proto investujeme do výzkumu, inovací a jsme průkopníkem v oblasti trvalé udržitelnosti. Pomáháme v místech, kde působíme. Podporujeme zdravý životní styl a sportovní aktivity. Dlouhodobě vystupujeme jako hrdý partner mnoha významných kulturních akcí. Obor firmy

Potravinářství

Velikost firmy

více než 1000 zaměstnanců

Firemní benefity

Cafeteria CSR - společensky odpovědná firma Dovolená navíc Finanční bonusy Multisport karta Odměny za odpracovaná léta Přátelské prostředí Příspěvek na dopravu Příspěvek na dovolenou Příspěvky na kulturu Stabilní firma Stravenky Výhodný mobilní tarif Vzdělávací kurzy

Náš tým

Jak to u nás vypadá

Novinky od Mattoni 1873, a.s.

Nelisa: Právě jsme přidali novou nabídku Údržbář Elektromechanik - závod Mattoni, Kyselka u KV.

Nelisa: Právě jsme přidali novou nabídku Operátor/ka výrobní linky - závod Magnesia v Mnichově u ML.

Nelisa: Právě jsme přidali novou nabídku Operátor nápojové výrobní linky v závodě Pepsi (Praha) - vydělejte si až 32 600 Kč hrubého.

Nelisa: Právě jsme přidali novou nabídku Operátor nápojové výrobní linky v závodě Pepsi (Praha) - vydělejte si až 30 300 Kč.

Nelisa: Právě jsme přidali novou nabídku Supervisor zákaznického centra (tel sell).