Maxion Wheels Czech s.r.o.

0 pozic Sledovat
Maxion Wheels Czech s.r.o. logo
Maxion Wheels Czech s.r.o.
Maxion Wheels Czech s.r.o. sídlí v Ostravě a vyrábí kola již od roku 1930. Aktuálně má dva závody, závod Autokola – výroba ocelových kol pro osobní automobily a VZV vozíky. Od roku 1999 zahájena výroba také v druhém závodu Alukola, kde se vyrábí hlinková kola pro osobní automobily. Dlouhá léta byla společnost známá pod jménem Hayes Lemmerz, aktuálně je od roku 2012 součástí korporace Maxion Wheels.

NAŠE KOLA HÝBOU SVĚTEM

Jsme hrdou součástí korporace Iochpe-Maxion, která má 15 poboček po celém světě a zaměstnává v nich více než 11.000 lidí. Po více než 100 let, od počátku automobilové dopravy naše mateřská společnost vyrábí vysoce kvalitní kola šitá přesně na míru zákazníků.

Na našich kolech z Maxion Wheels jezdí miliony vozů od nákladní přepravy až po armádní techniku. Od začátku vývoje vozidel našich zákazníků jsme součástí celku a vozidla osazujeme našimi ocelovými nebo hliníkovými koly. 

Naše ostravské závody vyrábí kola od roku 1930 a značku Maxion Wheels Czech hrdě neseme od roku 2015. V současné době ostravské závody zaměstnávají přes 750 zaměstnanců. Jistota stabilní práce, naplněná výrobní kapacita, perspektiva v podobě významných investic, snadná dopravní dostupnost, velmi dobré finanční ohodnocení a řada zaměstnaneckých benefitů – to vše nás řadí k významným průmyslovým zaměstnavatelům v regionu.

V Ostravě máme dva výrobní závody, Alukola, kde vyrábíme prémiová hliníková kola, a Autokola, kde má hlavní slovo ocel a výroba je zaměřená na tvářená ocelová kola. V areálu se nachází také administrativní budova, která zajištuje provozní potřeby obou závodů. 

PROČ K NÁM?

Pro zaměstnance společnosti organizujeme řadu společných aktivit a příležitostí k setkávání i mimo pracovní prostředí, a to včetně rodinných příslušníků, kteří jsou na mnoha akcích vítáni. Mezi nejoblíbenější akce patří bezpochyby společenský ples, letní Family day, každoroční podzimní Setkání bývalých zaměstnanců (letos již 13. ročník), Mikuláš pro děti, Vánoční večírky, Den otevřených dveří pro rodiny zaměstnanců, Den bezpečnosti a kvality a další. 

Jsme sportovci tělem i duší a velkou tradici u nás mají rovněž sportovní utkání v ledním hokeji, badmintonu, bowlingu. Pro vášnivé turisty u nás máme organizované výlety do Beskyd, které pořádají sami zaměstnanci.

Firemní benefity

13. plat Dovolená navíc Firemní kantýna Firemní právník Firemní psycholog Kariérní růst Multisport karta Občerstvení na pracovišti Přátelské prostředí Příspěvěk na bydlení Příspěvek na penzijní spoření Skvělý tým profesionálů Stabilní firma 14. plat

U nás se domluvíte jazyky

čeština Rodilý mluvčí
slovenština Rodilý mluvčí

Jak to u nás vypadá

Novinky od Maxion Wheels Czech s.r.o.

Nelisa: Právě jsme přidali novou nabídku Hledáme operátory lakovny a lakýrníky, kontrolory výstupní kvality ⚙️ Nástup ihned na HPP.

Nelisa: Právě jsme přidali novou nabídku Hledáme Operátory obrobny, CNC operátory, Brusiče a VZV ⚙️ Nástup ihned na HPP.

Nelisa: Právě jsme přidali novou nabídku Hledáme operátory slévárny, žíhání a VZV - nástupní bonus 40 000 Kč ⚙️ Nástup ihned na HPP.

Nelisa: Právě jsme přidali novou nabídku Hledáme operátory do provozu obrobny, slévárny a na výstupní kvalitu. ⚙️Nástup ihned na HPP - doba neurčitá!.