mBank

0 pozic Sledovat
mBank logo
mBank
mBank do České republiky přišla v listopadu 2007. Jako první banka zákazníkům přinesla zcela nový samoobslužný model, při kterém si zákazník spravuje své každodenní bankovní operace sám. Zákazníci obsluhují svůj účet přes internetové a telefonické bankovnictví. Pobočky slouží hlavně jako poradenská centra nebo místa pro sjednání hypotéky. Tento model nám umožnil nabídnout zákazníkům nejvyužívanější bankovní služby zcela zdarma. mBank tak přístupem ke svým zákazníkům způsobila v bankovním sektoru skutečnou revoluci a v současné době se mBank s více než půl milionem zákazníků řadí mezi nejvýznamnější české banky. Nová platforma internet bankingu, kterou jsme zavedli na začátku roku 2014, dokázala, že pro klienta nepřináší jen cenové výhody, ale pomáhá mu zvyšovat a udržovat si úroveň „finančního sebevědomí“ neboli schopnosti řídit své vlastní finance.

Do práce by se měl člověk těšit. I proto v mBank klademe důraz na dobré mezilidské vztahy, přátelské a flexibilní pracovní prostředí, optimální work-life balance a samozřejmě adekvátní ocenění, benefity a možnost kariérního růstu. Bez ohledu na to, zda jste v bankovním sektoru nováčky, dokončujete studium a teprve se hledáte, nebo už jste zkušení odborníci a chcete práci, která by vám dávala smysl, u nás v mBank pro vás máme místo! 

🧑‍🎓 Studujete, jste čerství absolventi nebo zkrátka zatím jen sbíráte první pracovní zkušenosti? 

🔎 Hledáte stabilní pracovní místo a zároveň možnost kariérního růstu v přátelské atmosféře? 

🎯 Máte zkušenosti v bankovním nebo finančním sektoru, ale nebaví vás zkostnatělé prostředí plné omezení a zákazů?18853286ca8c442fd963a9270b43feb1.jpg

"Vím, co je pro mě v zaměstnání důležité. Stabilita, jistota a zároveň kamarádská atmosféra a možnost sám si vybrat, jakým směrem se chci v práci ubírat, jsou něco, co v mBank vážně oceňuji."

Jana - oddělení Risk


febb703d75e780f749e6396c758f94ad.jpg

"Prošel jsem několika vedoucími pozicemi v jiných bankách. V mBank mohu pracovat na tak inovativních projektech, k jakým bych se jinde dostal jen těžko."

 Tomáš - oddělení Sales

Obor firmy

Bankovnictví a finanční služby

Velikost firmy

301 - 1000 zaměstnanců

Firemní benefity

Cafeteria CSR - společensky odpovědná firma Cyklisté vítáni Dovolená navíc Finanční bonusy Firemní psycholog Homeoffice Kariérní růst Multisport karta Notebook Občerstvení na pracovišti Originální kanceláře Pet-friendly office Pružná pracovní doba Přátelské prostředí Relaxační zóna Sick days Skvělý tým profesionálů Stabilní firma Stravenky Teambuilding Telefon Výhodný mobilní tarif Vzdělávací kurzy Work life balance

Náš tým

Jak to u nás vypadá

Novinky od mBank

Nelisa: Právě jsme přidali novou nabídku Seniorní Specialista Call Centra pro mBank 🚀.

Nelisa: Právě jsme přidali novou nabídku Parťák našich klientů - Specialista Call Centra.