MediClinic a.s.

0 pozic Sledovat
MediClinic a.s. logo
MediClinic a.s.
Jsme MediClinic. Celorepubliková síť ordinací praktických lékařů pro dospělé, praktických lékařů pro děti a dorost a specialistů. Přidejte se k nám, protože u nás se staráte jen o své pacienty. Agendu spojenou s provozem ordinace zařídíme za Vás! Jsme tým. Mezi námi nenajdete jen lékaře a střední zdravotnický personál. Centrální podpora našich ambulancí je velmi důležitá, proto hledáme kolegy i do našich kanceláří v Brně a Praze. V roce 2022 jsme získali ocenění v nezávislé spotřebitelské anketě Důvěryhodné značky a stali jsme se vůbec prvními vítězi v kategorii Sítě klinik a ambulancí.

Novinky od MediClinic a.s.

Nelisa: Právě jsme přidali novou nabídku Hradec Králové, Český Brod a Pečky hledá svého nej praktického lékaře - čeká Vás až 110 000 Kč, vlastní organizace času a úvazku, mnoho bonusů a vděčných pacientů 👋.

Nelisa: Právě jsme přidali novou nabídku 9️⃣ měst hledá svého nej praktického lékaře - čeká Vás až 120 000 Kč, vlastní organizace času a úvazku, mnoho bonusů a vděčných pacientů 👋.

Nelisa: Právě jsme přidali novou nabídku 👼 Všeobecná sestra pro domácí pacienty - Praha 6 nebo Třebíč, náborový příspěvek 30 000 Kč, 13. plat, vlastní organizace času a mnoho bonusů 🚘📞.

Nelisa: Právě jsme přidali novou nabídku 🦴Radiolog až 100 000 Kč, vlastní organizace času a úvazku a mnoho dalších bonusů ✨.

Nelisa: Právě jsme přidali novou nabídku 🌟 Empatická sestřička pro ambulanci v Praze, až 40 000 Kč, 5 dní volna na vzdělávání a další bonusy.