Mektec Manufacturng Corporation Europe CZ s.r.o.

0 pozic Sledovat
Mektec Manufacturng Corporation Europe CZ s.r.o. logo
Mektec Manufacturng Corporation Europe CZ s.r.o.
Společnost Mektec Manufacturing Corporation Europe CZ s. r. o. působí v České republice od roku 1997. Do roku 2010 působila pod názvem Freudenberg Mektec CZ s.r.o. Firma se zabývá výrobou a osazováním flexibilních plošných spojů pro automobilový, zdravotnický a všeobecný průmysl. Závod v Českých Budějovicích je zaměřen na tzv. „Back End“ procesy, které zahrnují lisování, laminaci a lepení různých výztuží, elektrické testování a 100 % optickou kontrolu. Firma v současné době zaměstnává přes 600 zaměstnanců.

Majoritním vlastníkem společnosti Mektec Manufacturing Corporation Europe CZ s. r. o. je německá firma Mektec Europe GmbH. Mektec Europe GmbH je evropská dceřinná společnost skupiny Mektec, která má celosvětově vedoucí postavení v oblasti flexibilních plošných spojů. Skupina Mektec zaměstnává celkem více než 30 000 zaměstnanců, disponuje 18 výrobními závody v Asii a Evropě a 21 obchodními společnostmi celosvětově.

V rámci této globální firemní skupiny jsme vytvořili mezinárodní síť, jíž podporujeme naše regionální zákazníky i globálně působící společnosti. Spolehlivě a komplexně.

Prostřednictvím soustavného přenosu znalostí mezi firmami v rámci skupiny Mektec disponujeme know-how a inovativními technologiemi, abychom mohli prosadit vize našich zákazníků do praxe.

Obor firmy

Výroba a průmysl

Velikost firmy

301 - 1000 zaměstnanců

Kde nás najdete

Mektec Manufacturng Corporation Europe CZ s.r.o.

Rudolfovská tř. 204, České Budějovice 4, 370 01 České Budějovice, Česko