Mergon Czech, s.r.o.

0 pozic Sledovat
Mergon Czech, s.r.o.
Mergon je irská společnost zabývající se oblastí vyfukování a vstřikování plastů. Jsme významným dodavatelem produktů pro přední výrobce v automobilovém, průmyslovém a zdravotnickém sektoru. Mezi naše zákazníky patří nejvýznamnější mezinárodní společnosti jako Bosch, BMW, Audi, Jaguar, Grohe nebo Xerox. Neustále hledáme talentované, nadšené a energické lidi, aby se k nám připojili a pomáhali v dalším růstu.

Náš příběh.

To byla jízda! Nejdříve byl před 40 lety založen jediný závod v Irsku a dnes máme závody v Irsku, Jižní Karolíně, České republice a Číně.

Společnost byla založena roku 1981 Patem Beirnem, inženýrem v oblasti plastů, a rozrostla se ze společnosti s pár stroji a několika zaměstnanci na předního mezinárodního výrobce zaměstnávajícího 700 lidí po celém světě.


Co děláme.

Navrhujeme, vyvíjíme a vyrábíme systémy a díly, které jsou nezbytnými součástmi některých z nejznámějších, nejpopulárnějších a nejinovativnějších produktů na světě.

Od automobilových komponentů přes zdravotnické vybavení až po průmyslové výrobky – tady všude najdete komponenty vyráběné společností Mergon. Jsme součástí řešení, která dávají smysl nápadům, na kterých záleží.

Obor firmy

Výroba a průmysl

Firemní benefity

13. plat Cafeteria Čas na inovace Dovolená navíc Notebook Odměny za odpracovaná léta Parkoviště Podporujeme diverzitu Pružná pracovní doba Přátelské prostředí Stabilní firma Stravenky Teambuilding Vzdělávací kurzy

U nás se domluvíte jazyky

angličtina Profesionální
čeština Rodilý mluvčí
ukrajinština Rodilý mluvčí

Jak to u nás vypadá

Novinky od Mergon Czech, s.r.o.

Nelisa: Právě jsme přidali novou nabídku Procesní inženýr.