MESIT holding, a.s.

19 pozic Sledovat
MESIT holding, a.s. logo
MESIT holding, a.s.
Již od roku 1952 dáváme myšlenkám život. Vyvíjíme a vyrábíme vysoce specializované výrobky a systémy. Jejich kvalita je prověřena v těch nejnáročnějších oborech, jako je letectví či vojenský průmysl.


d82e886e77275692dca41d1616203016.jpg

MESIT (člen skupiny OMNIPOL) je kapitálově a technologicky provázaná skupina společností, které se zabývají vývojem a výrobou leteckých systémů, taktické komunikace a přístrojů pro průmyslovou techniku. Kromě výrobků z vlastní R&D poskytují kompletní strojírenské služby. Výrobky MESIT naleznete na palubách letounů téměř všech tuzemských výrobců, díky exportu finálních letounů však létají po celém světě. Komunikační vojenská zařízení plní náročné úkoly na obrněných platformách armád celého světa. Jako jedny z mála uspěly v dodávkách systému komunikace i pro ponorky. Výrobky dopravní techniky jezdí v městské hromadné i kamionové dopravě v Evropě i například ve Spojených státech amerických.

Celá skupina OMNIPOL zaměstnává více než 1 400 odborníků, z toho přes 200 zaměstnanců se podílí na výzkumu a vývoji nových produktů.

Disponujeme pokročilými technologiemi, které se zaměřují především na pasivní systémy sledování vzdušných, pozemních a námořních cílů, vojenskou komunikaci a letecké přístroje. Máme zázemí pro vlastní přesnou strojírenskou výrobu včetně slévárenských a galvanických procesů. Zabýváme se souvisejícími softwarovými produkty, ale například i kybernetickou bezpečností, a to jak pro vojenský, tak i civilní sektor.

f7befc7a7ca6663cf562a04189d7d2bb.jpg

dd97effd9d174f378dc6db2207b02d1a.jpg

Obor firmy

Elektrotechnika a energetika, Strojírenství, Technologie

Velikost firmy

301 - 1000 zaměstnanců

Firemní benefity

Služební auto Cafeteria CSR - společensky odpovědná firma Cyklisté vítáni Čas na inovace Čas na vlastní projekt Dovolená navíc Firemní kantýna Notebook Odměny za odpracovaná léta Parkoviště Podporujeme diverzitu Pružná pracovní doba Přátelské prostředí Skvělý tým profesionálů Stabilní firma Teambuilding Telefon Výhodný mobilní tarif Vzdělávací kurzy Work life balance

Náš tým

Naše pracovní příležitosti

Jak to u nás vypadá

Novinky od MESIT holding, a.s.

Nelisa: Právě jsme přidali novou nabídku Máte oko pro detail a technické zaměření? 🔎 Kontrolor/ka kvality do naší výroby v Uherském Hradišti 👉 5 týdnů dovolené, firemní školka a další fajn výhody!.

Nelisa: Právě jsme přidali novou nabídku Pečujte o naše zaměstnance ✨ Personalista/ka do výrobní firmy - HR administrativa a související agenda, nábor, reporting a zajímavé HR projekty 💡 Super benefity vč. firemní školky.

Nelisa: Právě jsme přidali novou nabídku Předejte své zkušenosti z elektrotechniky další generaci! ⚡️Hledáme učitele/ky odborných předmětů a praktické výuky! 🎓 Pedagogické minimum si lze doplnit během zaměstnání! 8 týdnů dovolené, příjemný kolektiv, podporující vedení a firemní školka!.

Nelisa: Právě jsme přidali novou nabídku ⚙️ Poradíte si s údržbou a opravami obráběcích stroju? 🔧Provozní zámečník/údržbář - Uherské Hradiště, 13. a 14. plat, odměny, firemní školka, slevy na produkty a další benefity.

Nelisa: Právě jsme přidali novou nabídku Kontrolor kvality výroby specializovaných výrobků ⚙️ Přijďte do naší party v Uherském Hradišti ⚙️Měření a kontrola, čtení technické dokumentace ⚙️ 13. + 14. mzda, 5 týdnů dovolené a balík dalších benefitů🎁.