Metering Services s.r.o.

0 pozic Sledovat
Metering Services s.r.o. logo
Metering Services s.r.o.
Společnost Metering Services s.r.o. (dále jen MS) byla založena v roce 2003 a je zakládajícím členem mezinárodní skupiny firem Metering Services Group. MS je více jak 17 let certifikovaným partnerem společnosti Landis+Gyr, s.r.o. (dále jen L+G) a to v oblasti vývoje a servisu měřících systémů. MS se dále specializuje na vývoj software a poskytuje spektrum IT služeb. Společnost má své zastoupení v Praze, Ostravě a Bratislavě. Zaměstnance společnosti tvoří specialisté z oblasti energetiky a IT.

V roce 2019 proběhla konsolidace firem okolo mateřské společnosti Metering Services s.r.o., jejímž výsledkem je vznik skupiny firem METERING SERVICES GROUP těžící ze spolupráce s předními distribučními společnostmi či technologickými partnery, jejíž počátky sahají do roku 2003. Do skupiny dále patří společnost MS Technologies Prague s.r.o. (MSTP), TechnoCentrum s.r.o., Enerdat-S d.o.o. a její dceřiná společnost Enerdat-S FZ LLC Dubai. Skupina působí vedle České a Slovenské republiky také ve Slovinsku, regionu bývalé Jugoslávie, regionu středního a blízkého východu a v mnoha dalších zemích v Evropě i v Asii.

Skupina čítá téměř 100 kvalifikovaných specialistů se zkušenostmi z oblasti energetiky a dodávek systémů pro měření a řízení energií. Součástí Metering Services Group jsou rovněž vývojová centra zaměřená vedle SW řešení i na návrh a výrobu HW součástí a FW.

Obor firmy

Elektrotechnika a energetika

Velikost firmy

1 - 50 zaměstnanců

Novinky od Metering Services s.r.o.

Nelisa: Právě jsme přidali novou nabídku Angular Developer.