Model Obaly a. s.

0 pozic Sledovat
Model Obaly a. s. logo
Model Obaly a. s.
Společnost Model obaly a.s. patřící do skupiny Model Holding sídlící ve Švýcarsku vyvíjí, vyrábí a dodává prvotřídní inteligentní a inovativní displeje a obalová řešení z hladké a vlnité lepenky. Skupina Model zaměstnává na 4 600 lidí v 15 závodech po celé Evropě. V České republice vlastní 5 závodů, které se nacházejí v Opavě, Nymburce, Hostinném a Moravských Budějovicích.

Naše společnost je vedena rodinou Model již po čtyři generace a aktuálně je řízena Danielem a Elisabeth Modelovými. Jak vidíte, historie naší společnosti sahá téměř 140 let do minulosti. 

Možná si říkáte, že vlnitá lepenka je docela všední a snad až nudná záležitost. Ale zkuste se na ni podívat jinýma očima – v Modelu se zdánlivě všední věci snažíme přetvářet v něco veskrze nevšedního.  Vezmeme odpadní papír a proměníme jej v nádherný obal. 

Rádi vás budeme inspirovat. Vždy se snažíme vyzdvihnout nevšední stránky všedních věcí. The Extra in the Ordinary - nevšednost všedního.

Vyrábíme v tzv. uzavřeném cyklu: jako základní surovinu používáme recyklovaná vlákna získaná z použitých papírových produktů, z nichž vyrábíme papír nový. Ten používáme k výrobě vlnité lepenky a z ní zase velkou část svých obalových řešení. Společně pomáháme omezovat plýtvání energií a zdroji.

Obor firmy

Výroba a průmysl

Velikost firmy

více než 1000 zaměstnanců

Firemní benefity

Cafeteria Cyklisté vítáni Čas na inovace Dovolená navíc Finanční bonusy Firemní kantýna Firemní sportovní tým Kariérní růst Notebook Odměny za odpracovaná léta Parkoviště Příspěvek na penzijní spoření Skvělý tým profesionálů Stabilní firma Telefon Výhodný mobilní tarif Vzdělávací kurzy

U nás se domluvíte jazyky

čeština Komunikativní

Náš tým

Jak to u nás vypadá

Novinky od Model Obaly a. s.

Nelisa: Právě jsme přidali novou nabídku Junior Projektový manažer staveb 👷 Rozumíš stavařině nebo ji ještě studuješ? 🎓 Získej cenné zkušenosti a k tomu náborový příspěvek 30 000 Kč💰 Možnost částečného úvazku.

Nelisa: Právě jsme přidali novou nabídku Specialista automatizace - Náborový příspěvek 30 000 Kč.

Nelisa: Právě jsme přidali novou nabídku Mechanik - Náborový příšpěvek 30 000 Kč.

Nelisa: Právě jsme přidali novou nabídku Technik IT infrastruktury.

Nelisa: Právě jsme přidali novou nabídku Brigáda na manuální práce ve výrobě obalů.

Kde nás najdete

Model Obaly a. s.

Těšínská 2675, 746 01 Opava, Česko
K Letišti 2219, 288 02 Nymburk, Česko
I. Herrmanna 363, 543 71 Hostinné, Česko
K Hoře 1572, 676 02 Moravské Budějovice, Česko