Mondi Štětí a.s.

6 pozic Sledovat
Mondi Štětí a.s. logo
Mondi Štětí a.s.
Jsme největším výrobcem papíru a buničiny na českém trhu a hlavním evropským dodavatelem pro výrobu papírových tašek v rámci skupiny Mondi. Areál Mondi Štětí se rozkládá nedaleko Roudnice nad Labem a jeho historie sahá až do roku 1949. Svou velikostí se řadíme mezi nejvýznamnější zaměstnavatele v Ústeckém regionu. Vše, co v Mondi Štětí děláme, je zaměřeno na výrobu udržitelných a kvalitních papírových materiálů pro naše zákazníky. Naší největší prioritou je bezpečnost, zdraví a spokojenost našich zákazníků i zaměstnanců.

Mondi Štětí zaměstnává bezmála 1000 pracovníků a je jedním z největších zaměstnavatelů Ústeckého kraje. Zaměstnancům nabízí atraktivní odměnu, širokou škálu benefitů a bezpečné pracovní prostředí v moderním papírenském provozu.

V Mondi Štětí se nachází dvě varny na bělenou i nebělenou buničinu a pět papírenských strojů. Štětský závod zajišťuje celý proces výroby papíru – od přejímky dřeva až po kontrolu kvality samotného finálního produktu. Z našich výrobků pak vznikají například pytle na stavební materiály, sáčky na potraviny, obaly na krmivo pro domácí mazlíčky, balicí papír, nákupní tašky nebo třeba dárkové krabice.

V areálu Mondi Štětí se nachází také podniková energetika, která zásobuje teplem celé město Štětí, a čistírna odpadních vod, v níž se zpracovávají i komunální odpadní vody.

Záleží nám nejen na našich zaměstnancích, ale i na našem okolí.  Už několik let proto pomáháme regionu našimi projekty Patriot, Environmentální výzva a Den pro neziskovku, díky němuž dobrovolníci z řad zaměstnanců pomáhají právě tam, kde je to potřeba.

Obor firmy

Výroba a průmysl

Velikost firmy

301 - 1000 zaměstnanců

Firemní benefity

Cafeteria CSR - společensky odpovědná firma Cyklisté vítáni Čas na inovace Čas na vlastní projekt Dovolená navíc Finanční bonusy Firemní kantýna Firemní právník Firemní psycholog Firemní sportovní tým Homeoffice Kariérní růst Notebook Občerstvení na pracovišti Odměny za odpracovaná léta Parkoviště Podporujeme diverzitu Pružná pracovní doba Přátelské prostředí Příspěvek na dopravu Příspěvek na dovolenou Příspěvek na penzijní spoření Skvělý tým profesionálů Stabilní firma Teambuilding Telefon Výhodný mobilní tarif Vzdělávací kurzy

U nás se domluvíte jazyky

angličtina Komunikativní
čeština Komunikativní

Jak to u nás vypadá

Novinky od Mondi Štětí a.s.

Nelisa: Právě jsme přidali novou nabídku Datový/á specialista/ka.

Nelisa: Právě jsme přidali novou nabídku Operátor/ka přejímky dřeva.

Nelisa: Právě jsme přidali novou nabídku Mechanik/čka dílny MaR.

Nelisa: Právě jsme přidali novou nabídku Manažer/ka nákupu.

Nelisa: Právě jsme přidali novou nabídku Specialista/ka nákupu.